نگاهی به عملکرد کاستا زیر نظر ساری
نگاهی-به-عملکرد-کاستا-زیر-نظر-ساری

شکوفا شدن داگلاس کاستا زیر نظر ساری ، بازیکنی که تفاوت را رقم میزند

داگلاس کاستا ۲ هفته جذاب را در یوونتوس پشت سر گذاشت ، او نشان داد که بازیکنی با توانایی های عظیم است. و به نظر می رسد رستاخیز او شروع شده باشد. بازیکن سابق بایرن مونیخ در برابر آث میلان بازیکنی کلیدی بود. او پس از ورود به زمین در نیمه دوم تاثیر عظیمی رو بازی گذاشت و تحرک بسیاری به خط حمله یووه بخشید. او کلید گلزنی پائولو دیبالا بود و تنها در ۲۰ دقیقه ۵ دریبل موفق داشت .

او در برابر میلان کیفیتی بالا نشان داد ولی آنچه برابر لوکوموتیو مسکو انجام داد مانند یک الماس درخشان بود .

همه را خیره کرد و گل پیروزی در وقت اضافه را با گلی از جنس مسی به ثمر رساند. او ۴ دریبل موفق هم به نام خود ثبت کرد و ۱۷ پاس موفق ارسال کرد و مانند همیشه چابکی را به خط حمله منتقل کرد. او نسبت به سامی خدیرا که ساکن بازی می کرد بازی را با سرعت و توانایی های خود تغییر داد .

ساری هم از از داگلاس کاستا تمجید و به خبرنگاران گفته بود : " داگلاس کاستا تازه از یک مصدومیت طولانی بازگشته و هنوز بازیکن سابق نیست. کمی در استارت هایش ترس دیده می شود ولی با این حال در هر نقطه زمین با توجه به کیفیت خود تفاوت را رقم می زد. "

همه این ها نشان دهنده اهمیت داگلاس کاستا برای ساری و یووه است .

از زمان مصدومیت داگلاس در بازی فیورنتینا ، یوونتوس در خط حمله تنبل به نظر می رسید و آن ها در این مدت از توانایی های پائولو دیبالا بهره زیادی بردند و هم اکنون داگلاس کاستا هم به کمک او آمده.

دیبالا برابر اینتر و آث میلان گلزنی کرد. و در طول رقابت های این فصل ۵ گل و ۲ پاس گل به ثمر رسانده .

کاستا در فصل پیش ناامید کننده ظاهر شد ، ۱۷ بار در سری آ بازی کرد و تنها ۱ گل به ثمر رساند. سیستم آلگری کارایی بازیکنانی مثل کاستا و دیبالا را از بین برده بود. در سال ۲۰۱۷/۲۰۱۸ یوونتوس کند نبود . کاستا ۴ گل به ثمر رساند و ۱۲ پاس گل داد و قبل از آن در بایرن مونیخ نیز در زمان پپ گواردیولا درخشش بسیاری داشت.

در سال ۲۰۱۵/۲۰۱۶ این بازیکن سابق شاختار ۴ گل و ۹ پاس گل به ثمر رسانده بود و در زمان گواردیولا دورانی سازنده داشت و پس از قطع همکاری پپ و بایرن در سال ۲۰۱۶/۲۰۱۷ او ۶ گل و ۶ پاس گل به ثمر رساند .

این نشان می دهد که او برای درخشیدن به ۲ ابزار نیاز دارد. اول اینکه مصدوم نشود و دوم اینکه در یک سیستم هجومی به کار گرفته شود. هر زمان که او در شرایط خوب بدنی و در سیستم هجومی بازی کند تاثیرگذار خواهد بود‌.

کاستا فصل پیش ۴ بار مصدوم شد و ۲۵ بازی را از دست داد ! بیشتر از هر بازیکن دیگر یووه !

او پس از گل خود به لوکوموتیو و نشان دادن توانایی بی نظیر خود به خبرنگاران گفت : " این یکی از مهمترین گل های من برای یوونتوس بود. خوشحالم که وارد بازی شدم و به تیم کمک کردم. در نقش ترکویسلا پنج شش سال پیش چند بار بازی کرده ام و با اکنون با این نقش آشنا هستم. "

او اگر در طول ۷ ماه باقی مانده از فصل نیز مصدوم نشود قطعا چشم ها را خیره خواهد کرد. بازیکنی مانند کاستا اعتماد به نفس به تیم می بخشد و عمقی به تیم می دهد که تمامی تیم ها آرزوی آن را دارند.

تولد-35-سالگی-رونالدو-و-لیگ-قهرمانان
تولد ۳۵ سالگی رونالدو و لیگ قهرمانان
رونالدو در سن ۳۵ سالگی آماده...
رونالدو-در-دهه-دوم-۲۰۰۰
رونالدو در دهه دوم ۲۰۰۰
آمار گلزنی آن ها افت کرده که مشخصا...
مثلث-هجومی-HDC
مثلث هجومی HDC
برای ساری تصمیم سختی در راه است...
تولدت-مبارک-یوونتوس
تولدت مبارک یوونتوس
۳۷ قهرمانی لیگ ، ۲ لیگ قهرمانان...