5 نکته بازی یوونتوس اتلتیکو مادرید چمپیونز کاپ
5-نکته-بازی-یوونتوس-اتلتیکو-مادرید-چمپیونز-کاپ

معمولا در بازی‌های پیش فصل کم پیش می‌آید یک بازی با کیفیت بالا انجام شود اما هر دو تیم با آمادگی خوب خود این اتفاق را رقم زدند. این‌ آخرین بازی مهم یوونتوس پیش از شروع فصل جدید سری‌آ بود. با اینکه یوونتوس این بازی را باخت اما تیم نمایش خوبی از خود به جا گذاشت. یووه در این بازی آمار ۲۷ شوت، ۱۴ ضربه کرنر و مالکیت ۶۰ درصد توپ را در برابر اتلتیکو به ثمر رساند. هر دو گل اتلتیکو در برابر یوونتوس بر روی ناهماهنگی مدافعان زده شد که می‌توان در طول فصل آنرا بهبود بخشید .

۱- پیشرفت سیستم ساری

بازی شنبه شب کاملا نشان داد که سیستم ساری بر روی تیم تاثیر گذاشته است و سرعت تیم افزایش یافته است. در فاصله ۲ هفته‌ای بین بازی و تور آسیایی نوع بازی یوونتوس کاملا تغییر کرده است و سرعت این تغییرات شگفت انگیز است. یووه نسبت به تور آسیای بسیار بهتر توپ را در زمین حریف به چرخش در آورد و تاخیر بسیار کمتری در بازی بازیکنان دیده شد.

تاثیر این بازی در آمار دو تیم کاملا مشهود است. در ۱۰ دقیقه ابتدایی یوونتوس توسط کیلینی می‌توانست به گل اول دست یابد که اوبلاک مانع شد. اتلتیکو در این بازی نتوانست در یک بازه پیوسته در نیمه یوونتوس صاحب توپ باشد و هر دو گل خارج از روند بازی زده شد. اگر یوونتوس در این بازی تمام‌کنندگی بهتری داشت نتیجه کاملا متفاوت بود.

۲- بازگشت فلش (داگلاس کاستا)

۲ سال پیش او بیشترین پاس گل را در سری آ به ثبت رساند و در فصل گذشته رونالدو و سایر بازیکنان منتظر درخشش او بودند. متاسفانه به دلیل ۴ بازی محرومیت و مصدومیت او نتوانست انتظار‌ها را برآورده کند و پازل گمشده یوونتوس در فصل گذشته بود. بازی با اتلتیکو نشان داد که ما بازیکن بزرگی را در فصل پیش از دست داده‌ایم . کمتر بازیکنی در یوونتوس می‌تواند سرعت و تکنیک را در این سطح همزمان داشته باشد. او به نحوی در زمین بازی می‌کرد که تصور می‌شد مدافعی در روبروی او قرار ندارد. عملکرد او نشان داد که یوونتوس در فصل آینده می‌تواند بازی‌های درخشان زیادی از او ببیند.

۳- کاپیتان کیلینی

او تور آسیایی را از دست داد اما به نظر می‌رسد خود را برای جبران لحظات از دست داده آماده کرده است . همانطور که ذکر شد بدلیل عملکرد عالی اوبلاک او نتوانست دروازه اتلتیکو را باز کند .
کیلینی هر وقت در زمین بازی بوده است تمام تلاش خود را انجام داده است و با وجود ۳۵ سال سن او هیچ افتی از خود نشان نداده است. به نظر می‌رسد بوفون بر روی او نیز تاثیر گذاشته است !!

۴- دیبالا

به نظر می‌رسد دیبالا بعد از بازگشت از تعطیلات روند آماده‌سازی خوبی را پیش گرفته است. او بعنوان شماره ۹ کاذب در این بازی حاضر شد و دروازه اوبلاک را ۳ بار بطور جدی تهدید کرد. با این حال بر اساس گزارشات یوونتوس همچنان برای فروش او بدلیل مسائل مالی اصرار دارد. ساری در کنفراس خود گفته است که هنوز ارزیابی کاملی از دیبالا ندارد و بنظر می‌رسد با ادامه روند تمرینات ممکن است نظر ساری نسبت به او تغییر کند. او اگر در تیم بماند و بتواند سطح خود را حفظ کند یوونتوس نیاز به بازیکن جدید در این پست نخواهد داشت.

۵- خوان کوادرادو فول بک ؟

او در بازی مقابل اتلتیکو به عنوان فول بک حضور یافت. با توجه به شرایط یوونتوس در نقل انتقالات به نظر می‌رسد باشگاه چاره‌ای جز قرار دادن او در این پست ندارد. اگر او در این پست بخدمت گرفته شود مجبور است مسایل دفاعی خود را تقویت کند در غیر این صورت یوونتوس در این پست ضربه خواهد خورد.

میرالم-پیانیست-زیر-نظر-ساری
میرالم پیانیست زیر نظر ساری
با اینکه او از نظر آماری از جورجینیو...
از-اتهام-سنگین-تا-درخشش-کنونی
از اتهام سنگین تا درخشش کنونی
تا قبل از کالچوپولی در سال ۲۰۰۶...
آیا-رقیبی-برای-یوونتوس-هست-؟
آیا رقیبی برای یوونتوس هست ؟
یوونتوس باز هم در جایگاه اول...
اینتر-کپی-برابر-اصل-یوونتوس
اینتر کپی برابر اصل یوونتوس
ممکن است که یوونتوس جدید در کلاس...