5 بازیکنی که یوونتوس باید آن ها را به خدمت بگیرد
5-بازیکنی-که-یوونتوس-باید-آن-ها-را-به-خدمت-بگیرد

یوونتوس در این فصل شایعات زیادی در نقل و انتقالات داشته است اما تا کنون نتوانسته است به جز رمزی بازیکن دیگری را جذب کند. تیم در سال گذشته در هافبک و دفاع مشکلات زیادی داشت که اکنون امیدوار است بتواند با جذب بازیکنان جدید این مشکل را حل کند. اگر یوونتوس بتواند یکی از بازیکنان زیر را برای ترکیب فصل خود انتخاب کند گام بلندی برای قهرمانی لیگ قهرمانان در سال آینده برداشته است.

1 آدرین ربیوت

شاید نزدیک ترین قراردادی که برای یووه ثبت شود ربیوت باشد. این قرارداد کاملا با فلسفه نقل ‌انتقالاتی سال های اخیر باشگاه همخوانی دارد زیرا یوونتوس پادشاه انتقال‌های مجانی در ۱۰ سال اخیر بوده است. او بازیکن بسیار مستعدی است و تنها به خاطر مشکلاتی که با کادر فنی تیم داشته است مجبور به جدایی از پاریس است.

جذب او تاثیر زیادی بر روی خط هافبک یووه خواهد داشت. او در ترکیب می‌تواند به جای ماتوئیدی قرار بگیرد و بدلیل انتقال کم هزینه او یوونتوس می‌تواند یک هافبک دیگر نیز جذب کند که در کنار او و پیانیچ بازی کند.

2 ماتیاس دلیخت

در مقالات گذشته راجع به او صحبت‌های زیادی شده است. در این تابستان اکثر تیم‌های مطرح فرانسوی به دنبال او بودند که دلیلش عملکرد فوق‌العاده او در دفاع در سن ۱۹ سالگی بود و او هنوز فرصت زیادی دارد تا خود را به سطح بالاتری برساند. او دارای قدرت رهبری بالایی است و می‌تواند بهترین گزینه برای دفاع حال حاضر یوونتوس باشد.

3 کاستاس مانولاس

براساس خروجی‌های احتمالی یوونتوس او می‌تواند یکی از گزینه‌های محتمل یوونتوس برای جایگزینی بازیکنان جدا شده تیم باشد. در تیم‌ رم، بدلیل عملکرد ضعیف آن ها در این فصل، ان ها باید در فصل آینده در لیگ اروپا بازی کنند و مجبور به فروش چند بازیکن خود هستند که مانولاس نیز یکی از آن ها است. او یک‌ مدافع وسط قابل اطمینان است که بدلیل عملکرد بد کل بازیکنان رم نتوانست تاثیر همیشگی خود را بر روی رم داشته باشد.

بنابراین ممکن است یوونتوس بتواند او را با مبلغی پایینتر از ارزش واقعی او به تورین بیاورد. همچنین فروش مانولاس به یوونتوس می‌تواند به رم در پر کردن نقاط ضعفش کمک کند. بعد از خروج آلیسون از رم ان ها نتوانستند جایگزین خوبی برای او پیدا کنند. حضور شزنی و عملکرد او در این فصل یوونتوس را از داشتن پرین بی نیاز کرده است و این دروازبان ۲۶ ساله می‌تواند گزینه مناسبی برای رمی‌ها به حساب بیاید. جایجایی او با مانولاس می‌تواند یه معامله دو سر برد برای دو تیم باشد.

4 سرگی میلینکوویچ ساویچ

در سال گذشته او یکی از اهداف اصلی یوونتوس بود اما در سال جاری کمتر نام او را در نقل و انتقالات می‌شنویم. یکی از دلایل این مسئله می‌تواند نتایج ضعیف لاتزیو نسبت به سال گذشته باشد. آن ها نسبت به فصل گذشته ۳۳ گل کمتر زده‌اند و ۱۳ امتیاز کمتر کسب کرده اند و از رتبه ۵ام به رتبه ۸ام رسیده اند. لازم به ذکر است که یکی از دلایل نتایج ناامید کننده لاتزیو و ساویچ در این فصل ترکیب ضعیف ان ها است و با حضور او در ترکیب یوونتوس می‌توان از او انتظار بیشتری داشت.

قرارگرفتن او در کنار پیانیچ، متوئیدی و ربیوت می‌تواند به او آزادی عمل بیشتری نسبت به لاتزیو بدهد که کار را برای او به مراتب راحت‌ تر خواهد کرد. او اگر نتواند در تیمی مانند یوونتوس انتظار‌ها را برآورده کند به همگی ثابت خواهد شد که در مورد او اشتباه فکر می‌کردند. در سال گذشته مدیران لاتزیو برای او مبلغ زیادی می‌خواستند که مانع انتقالش به سایر تیم‌ها شد اما با عملکرد او نسبت به سال گذشته، یوونتوس می‌تواند او را با قیمت کمتری به تورین بیاورد.

5 ایسکو

ایسکو یکی از بازیکنانی است که خیلی از طرفداران از آمدن او استقبال می‌کنند. او هیچگاه در رئال مادرید انتخاب اول نبوده و فصل گذشته بدترین فصل او بود. ایسکو در فصل گذشته تنها در ۱۴ بازی فیکس بود و ۱۴۰۰ دقیقه حضور او شامل ۴ گل و ۳ پاس گل بود. ظهور بازیکنان جوان در مادرید وحضور بازیکنان جدید مانند هازارد می‌تواند به دوران او در مادرید پایان ببخشد. یوونتوس از این فرصت می‌تواند استفاده کند و با او قرارداد امضا کند.

وضعیت او در تیم ملی اسپانیا اما به نحو دیگری است و عملکرد او در آنجا نشان می‌دهد که رئال نتوانسته است به خوبی از این بازیکن استفاده کند. توانایی او در بازی سازی در محوطه جریمه و اطراف آن چیزی است که یوونتوس به شدت به آن احتیاج دارد. از زمان خروج پوگبا از تیم، یووه تابحال هافبکی نداشته است که بتواند در خلق موقعیت جای او را پر کند و ایسکو کسی است که این توانایی را دارد.

یووه جدیدا با پوگبا در ارتباط بوده است اما ایسکو می‌تواند گزینه بهتری برای تیم باشد. قیمت ارزانتر، استعداد قابل مقایسه با پوگبا به علاوه حاشیه‌های کمتر نسبت به او مزیت‌های ایسکو است. او همچنین سابقه بازی با رونالدو را دارد که می‌تواند در فصل آینده به تیم کمک بیشتری کند. در کل حضور او در ترکیب تیم ساری می‌تواند به اهداف یوونتوس کمک زیادی کند.

از-ژاکا-تا-ربیوت
از ژاکا تا ربیوت
ربیوت از زمان ورود به یوونتوس...
احتمال-تمدید-قرارداد-دیبالا-و-نقش-ژرژ-مندس
احتمال تمدید قرارداد دیبالا و نقش ژرژ مندس
توتواسپرت به نقل از کالچومرکاتو...
مشتری-جدید-مویز-کین
مشتری جدید مویز کین
بر اساس گزارشات ولورهمپتون به...
نام-های-تکراری
نام های تکراری
یووه پیشتهاد معاوضه پرین و پلگرینی...