دوباره تساوی اینبار مقابل هلند 2020

دوباره تساوی اینبار مقابل هلند 2020

دوباره تساوی اینبار مقابل هلند 2020

تساوی ایتالیا در شب صعود لهستان به جایگاه نخست

ایتالیا در برابر هلند با نتیجه ۱ بر ۱ مساوی کرد و در جایگاه دوم جدول لیگ ملت های اروپا قرار گرفت. لهستان هم با برتری ۳ بر صفر برابر بوسنی با یک امتیاز برتری نسبت به ایتالیا و ۲ امتیاز برتری نسبت به هلند به جایگاه اول صعود کرد. 

در این بازی که در برگامو برگزار می شد ابتدا ادای احترامی به تمام کشته های بسیار زیاد کرونا در این منطقه انجام شد .

در نیمه دوم فن‌ دبیک با گل خود پاسخ گل لورنزو پلگرینی که در نیمه اول به ثمر رسیده بود را داد و بازی را به تساوی کشاند‌ . ایتالیا در ۱۵ نوامبر در یک بازی مهم میزبان هلند است و سه روز پس از آن برابر بوسنی به میدان خواهد رفت . مانچینی پس از بازی به رسانه ها گفت : " مشکلی نیست ، ما هر ۲ بازی باقی مانده را با پیروزی پشت سر خواهیم گذاشت و به مرحله نهایی صعود خواهیم کرد . "

برای اولین بار طی ۱۴ سال ایتالیا در برگامو به میدان رفت ، یکی از شهرهایی که بیشترین ضربه را از ویروس کرونا دید . پیش از بازی هیاتی متشکل از اعضای ۲ تیم به محل آرامگاه برگامو رفتند و به درگذشتگان ادای احترام کردند .

یکی از جایگاه های استادیوم با یک پرچم بسیار بزرگ ایتالیا پوشیده شده بود ، ۱۰۰۰ نفر شاهد بازی بودند که از کادر درمانی برگامو و شهرداران مناطق برگامو بودند ، آن ها نیز در ابتدای بازی مورد احترام بازیکنان ایتالیا قرار گرفتند . آهنگ معروف "من دوباره متولد می شوم ، تو دوباره متولد می شوی" هم پیش از بازی پخش شد .

ایتالیا در دقیقه ۱۶ به کل برتری رسید ، پاس زیبای بارلا به پلگرینی رسید و او نیز با ضربه ای دقیق سیله سن را مغلوب کرد .

هلند که طی ۳ بازی قبلی تنها ۱ گل زده بود در اولین موقعیتی که به دست آورد به گل رسید ! درست ۹ دقیقه بعد از گل ایتالیا . فن دبیک پس از چند بار رد و بدل شدن و ضربات هلند ، از فاصله ای نزدیک توپ را به طاق دروازه ایتالیا کوبید . ایتالیا موقعیت های زیادی برای به ثمر رساندن گل برتری داشت که با چندین سیو از سیله سن موفق به زدن گل نشد .

مانچینی در ادامه گفت : " هلند تیمی قدرتمند با بازیکنانی بزرگ است ، آن ها برای مدتی ما را تحت فشار قرار دادند که خوشبختانه زیاد طول نکشید . ما و آن ها هر دو حمله کردیم ولی موقعیت های ما بسیار خطرناک تر بودند . "

مطالب مرتبط

ایتالیا 6 مولداوی 0
ایتالیا 6 مولداوی 0
تیم ملی ایتالیا
بازی های ملی مهم این هفته
بازی های ملی مهم این هفته
تیم ملی ایتالیا
نگاهی به بازی ایتالیا مقابل هلند
نگاهی به بازی ایتالیا مقابل هلند
تیم ملی ایتالیا
پیروزی ایتالیا مقابل هلند
پیروزی ایتالیا مقابل هلند
تیم ملی ایتالیا