گزارش دیدار پیش فصل اینتر و یوونتوس
گزارش-دیدار-پیش-فصل-اینتر-و-یوونتوس

دلیخت در اولین بازی‌ای که به صورت فیکس در ترکیب یووه حاضر بود به اشتباه دروازه خودی را باز کرد اما رونالدو با ضربه ایستگاهی زیبای خود توانست کار را به تساوی بکشاند و در ادامه در ضربات پنالتی با درخشش بوفون یوونتوس موفق به پیروزی در این بازی شد.

دلیخت هفته پیش با مبلغ ۷۵ میلیون یورو از آژاکس به یوونتوس آمد .

او همچنین پیشنهاد بارسا و پاریسن ژرمن را در مقابل خود می‌دید ولی یوونتوس را به این دو تیم ترجیح داد. اما با این وجود اولین حضور او در ترکیب یوونتوس موفقیت آمیز نبود و در ابتدای نیمه دوم تعویض شد. گل بخودی او در دقیقه ۱۰ بازی رخ داد. او بر روی دفع اشتباه کرنر اینترمیلان دروازه خودی را باز کرد.

در ادامه یوونتوس توسط رونالدو با ضربه ایستگاهی که توسط دیوار دفاعی منحرف شد به گل رسید. در پایان بازی بر اساس قوانین بازی به پنالتی کشیده شد که با ۳ سیو بوفون این بازی به نفع یوونتوس به اتمام رسید. عملکرد بوفون با این سن بسیار عالی بود و بار دیگر اثبات کرد که او می‌تواند گزینه مطمئنی برای دروازه یوونتوس باشد. این بازی شاید یک بازی معمولی به نظر می‌رسید اما از نحوه بازی دو تیم مشخص بود که برای آن ها نتیجه این دیدار مهم است.

در چند صحنه دیدیم که بازیکنان دو تیم با هم درگیر شدند که کمتر در بازی‌های دوستانه شاهد این موضوع هستیم.

مائوریتزیو ساری در مصاحبه بعد از بازی‌اش گفت که می‌تواند اشتباهات فردی را در این مقطع زمانی بپذیرد. او گفت : " احساس من این است که ما می‌توانیم در فاز تهاجمی بهتر عمل کنیم. ما ابتدا باید ذهنیت بازیکنان را تغییر دهیم که کاری زمانبر است. "

بعد از اشتباه دلیخت این بازیکن عملکرد قابل قبولی داشت که می‌تواند نشانه خوبی برای او باشد. در این مسابقه دیدیم که با وجود دوستانه بودن بازی، مدافعان اینتر در چند صحنه با رونالدو برخورد شدیدی داشتند. نقطه عطف این مسابقه برای یوونتوس با حضور دمیرال اتفاق افتاد. این بازیکن ترک تبار یوونتوس که از ساسولو به یوونتوس آمده است علاوه بر عملکرد درخشانش در طول مسابقه، پنالتی پیروزی بخش بیانکونری را به ثمر رساند. حالا طرفداران یوونتوس دید خود را نسبت به این بازیکن تغییر داده اند و او می‌تواند جایگزین شایسته‌ای برای کیلینی در سال‌های آینده باشد.

تولد-35-سالگی-رونالدو-و-لیگ-قهرمانان
تولد ۳۵ سالگی رونالدو و لیگ قهرمانان
رونالدو در سن ۳۵ سالگی آماده...
رونالدو-در-دهه-دوم-۲۰۰۰
رونالدو در دهه دوم ۲۰۰۰
آمار گلزنی آن ها افت کرده که مشخصا...
مثلث-هجومی-HDC
مثلث هجومی HDC
برای ساری تصمیم سختی در راه است...
نگاهی-به-عملکرد-کاستا-زیر-نظر-ساری
نگاهی به عملکرد کاستا زیر نظر ساری
او اگر در طول ۷ ماه باقی مانده...