کاهش ارزش سهام یووه همراه با باخت مقابل اتلتیکو
کاهش-ارزش-سهام-یووه-همراه-با-باخت-مقابل-اتلتیکو

باخت یوونتوس به اتلتیکو بیش از ۱۰۰ میلیون یورو برای یوونتوس هزینه داشت. باخت چهارشنبه شب یوونتوس به اتلتیکو یک ضربه به رویا‌های یوونتوس بود که ضرری حدود ۱۰۰ میلیون یورو برای آن ها به همراه داشت .

ناتینگهام فارست و یوونتوس هر دو در لیگ قهرمانان ۲ قهرمانی دارند که برای ناتینگهام فارست یک عملکرد فراتر از انتظار و برای یوونتوس پایین‌تر از انتظار است.

یوونتوس ۷ بار دیگر این فرصت را داشته‌ است که برنده این جام باشد اما آن ها از سال ۱۹۹۶ موفق به کسب این جام نشده‌اند و ۴ فینال را از آن زمان باخته‌اند . در فصل گذشته یوونتوس تصمیم گرفت با ۹۰ میلیون یورو رونالدو را به جمع خود اضافه کند. رونالدو تا کنون ۵ بار موفق به کسب قهرمانی در لیگ قهرمانان با دو تیم متفاوت شده است که ۳ تای آن در ۳ فصل اخیر بوده‌است. چیزی که واضح است این است که آنیلی او را برای قهرمانی در لیگ قهرمانان به یوونتوس آورده است. تا کنون رونالدو در این رقابت‌ها از فرم همیشگی خود دور بوده است و تنها توانسته است یک گل بزند.

حالا با باخت یوونتوس در برابر اتلتیکو کار آن ها برای ادامه این رقابت‌ها سخت شده است اما این پایان کار برای یوونتوس نیست و آن ها بعد از باخت مقابل اتلتیکو با ۱۱ درصد کاهش در ارزش سهامشان روبرو شدند.

آخرین گزارش سایت فورزز نشان می‌دهد که ارزش باشگاه ۱۱۲۷ میلیون یورو است که نسبت به گزارش قبلی ۱۰۰ میلیون یورو کاهاش یافته است. بعد از حضور رونالدو در یوونتوس در تابستان سهام باشگاه ۹۵ درصد افزایش یافت که یک جهش بزرگ در ارزش یوونتوس بود. رونالدو با یوونتوس شروع خوبی داشت و ۱۹ گل و ۸ پاس گل را تاکنون برای تیمش به ثمر رسانده است و به احتمال زیاد شاهد هشتمین قهرمانی پیاپی یوونتوس در سری‌ آ باشیم .

لیگ-قهرمانان-باید-در-رأس-امور-باشد-!
لیگ قهرمانان باید در رأس امور باشد !
فدا کردن یک جام برای دیگری استایل...
دلیخت-ناجی-یووه-مقابل-اتلتیکو
دلیخت ناجی یووه مقابل اتلتیکو
دلیخت به عنوان بازیکن اصلی در...
پیش-بازی-یووه-vs-لکوموتیو-۱۵-آبان-۱۳۹۸
پیش بازی یووه vs لکوموتیو ۱۵ آبان ۱۳۹۸
یوونتوس با همان وضعیتی که به...
بررسی-عملکرد-بازیکنان-مقابل-لورکوزن-9-مهر-98
بررسی عملکرد بازیکنان مقابل لورکوزن ۹ مهر ۹۸
هرادکی داشت بزرگترین سوتی فصل...