چزنی یک قهرمان است اما بوفون ، بوفون است
چزنی-یک-قهرمان-است-اما-بوفون-،-بوفون-است

مکس آلگری پس از بازی دیشب مقابل آتالانتا در جام حذفی که با نتیحه 1-0 به صود یووه به اتمام رسید به رای اسپورت گفت :

پیروزی مهمی بود که در همان نیمه اول به آن رسیدیم ، توپ را در عرض زمین جابجا می کردیم و دفاع آن ها را باز می کردیم .

" نیمه دوم آتالانتا جنگید اما ما خوب دوام آوردیم . نتیجه راضی کننده بود اما هنوز چیزی مشخص نشده است و باید منتظر دور برگشت این رقابت ها بود . "

" 45 دقیقه اول را خیلی خوب بازی کردیم . باید در ارسال های عرضی در نیمه دوم بهتر کار می کردیم اما کار ما گره خورده بود و نمی توانستیم مثل نیمه اول بازی را بدست بگیریم . "

پیانیچ در برخی از لحظات توپ‌ را در شرایط دشوار و میان چند بازیکن حریف با دقت بسیاری پاس می دهد و در بازی مقابل آتالانتا این کار را بارها تکرار کرد تا آن ها را از دفاع خارج کند .

پس از اعلام پنالتی آتالانتا به نظر آماده می رسید تا بازی را مساوی کند اما بوفون افسانه ای درون دروازه بود . آلگری در این باره گفت :

برای جیجی خوشحالم ، کسی که 5 سال است در کوپا ایتالیا بازی نکرده است . او چیزهایی که قادر به انجامش است را فراموش نکرده ؛ او فقط 45 روز از میادین دور بوده است .

" بوفون چند هفته استراحت کرد ، شاید لازم باشد باز هم استراحت کند اما او در دسترس است و انتخاب اول ما برای سنگربانیست . چزنی در غیبت بوفون به خوبی کار کرد و یک قهرمان است اما بوفون ، بوفون است ! مدافعین به دروازبانان کمک می کنند و سایر هم تیمی ها در پشت محوطه مراقب حملات تیم حریف هستند "

آتالانتا در ده دقیقه اول غیر از پنالتی شوت دیگری در چارچوب نزد . باید در ضد حمله ها بهتر باشیم و به هیگواین بهتر سرویس دهی بکنیم . باید پیشرفت کنیم اما نتیجه خوبی به دست آوردیم .

" اول ساسولو ، فیورنتینا و سپس تاتنهام را پیش رو داریم ؛ بیایید قدم به قدم جلو برویم . خوشحالم از این که امسال دوباره در کوپا ایتالیا حضور داریم . "

 

سن-فقط-یک-عدد-است
سن فقط یک عدد است
برای سومین بار طی ۳ هفته گذشته...
شکست-یووه-مقابل-لاتزیو-در-سوپرکاپ
شکست یووه مقابل لاتزیو در سوپرکاپ
مائوریتزیو ساری در کنفرانس خبری...
زنان-شگفت-انگیز
زنان شگفت انگیز
می توان گفت با کسب کوپا ایتالیا...
خداحافظی-با-کوپا
خداحافظی با کوپا
۱۰ دقیقه بعد از ورود کانسلو او...