پیش بازی یووه vs لکوموتیو ۱۵ آبان ۱۳۹۸
پیش-بازی-یووه-vs-لکوموتیو-۱۵-آبان-۱۳۹۸

ترکیب احتمالی یوونتوس در برابر لکوموتیو مسکو

یوونتوس در حالی به مصاف لوکوموتیو مسکو میرود که تنها تیمی است که در بین ۵ لیگ برتر اروپایی در تمام رقابتها بدون شکست باقی مانده است ، ولی بهتر است آنها نمایش بهتری نسبت به بازی رفت ارائه کنند‌. بازی رفت برای یوونتوس مانند یک بلای کامل بود. دبل بی نظیر پائولو دیبالا باعث شد که بازی ۱ بر صفر باخته را با برد ۲ بر یک عوض کنند و به صدر گروه D برسند.

از آن زمان یوونتوس بازیهای دلچسبی ارائه نکرده، بردهای مویی برابر جنوا و تورینو و تساوی برابر لچه. البته با وجود بازی ضعیف آنها در صدر سری آ و گروه خود در لیگ قهرمانان اروپا هستند. لوکوموتیو هم از آن بازی به بعد نمایشهای ضعیفی از خود ارائه داده ، با این تفاوت که آنها به خاطر بازیهای ضعیف خود جریمه شده و شکست خورده اند. آنها ابتدا با نتیجه ۳ بر صفر در خانه برابر اسپارتاک مسکو رده دهمی شکست خوردند و سپس در برابر تیم رده ۱۱ FC Ufa با نتیجه ۱-۱ به تساوی رسیدند و جایگاه خود را از صدر جدول به رده دوم تنزل دادند.

یک نمایش خوب برابر یووه می تواند بخت آن ها را باز کند و باعث رتبه سومی آن ها در گروه و صعود به لیگ اروپا شود‌‌ .

یوونتوس با همان وضعیتی که به مصاف تورینو رفت در این بازی ظاهر می شود‌ جورجو کیلینی کماکان امکان بازی ندارد ولی آدرین ربیوت محرومیت خود را پشت سر گذاشته (حتی اکر فیکس نباشد). بقیه تیم آماده مسابقه هستند و به نظر می رسد یووه با سیستم ۴۳۱۲ وارد بازی می شود.

ترکیب یووه مقابل لوکوموتیو

مدافعان

شزنی ، او توانست برابر تورینو اولین کلین شیت ماه را به ثبت برساند و یووه امیدوار به تکرار درخشش او در روسیه می باشد.

الکس ساندرو ، او در طول این فصل در بهترین فرم خود قرار نداشته ولی با توجه به بازی معمولی دیشیلیو در بازی شنبه قاعدتا ساندرو به صورت فیکس بازی خواهد کرد.

ماتیاس دلیخت ، دلیخت ماه پر فراز و نشیبی را سپری کرد ، ولی با توجه به بازی قابل قبول و زدن گل برتری برابر تورینو به سرعت عملکرد خود را بهبود بخشید و آماده مبارزه در ماه نوامبر است.

لئوناردو بونوچی. بونوچی از زمان مصدومیت کیلینی لیدر تیم بوده و مسئولیت نظم بخشیدن به دفاع به عهده اوست ، او در تمامی بازیهای فصل حضور داشته و خواهد داشت.

دنیلو ، دنیلو که مدت زیادی مصدوم بوده به علت مصدومیت خوان کوادرادو که عملکردی استثنایی در طول فصل داشته به صورت فیکس در ترکیب خواهد بود.

هافبک ها

بلیز متویدی ، هر بازی او با قدرت بدنی و جنگندگی به صورت فیکس بازی می کند ولی متاسفانه بازیکن خلاق مورد نیاز یووه نیست ، ولی از آنجایی که کاری را که بلد است را به نحو احسنت انجام میدهد احتمالا این بازی هم در ترکیب اصلی خواهد بود.

میرالم پیانیچ ، اگر میخواهید تفاوت یووه با پیانیچ و بدون پیانیچ را حس کنید به ۶۰ دقیقه پایانی بازی تورینو و جنوا نگاه کنید ، بدون پیانیچ هیچ طراحی در بازی یووه وجود ندارد.

آرون رمزی ، او در طول ماه هیچ بازی ای فیکس نبوده ولی الان فرصت خوبی است که او را در ترکیب ببینیم، بازیهای ابتدایی او امید زیادی در دل هواداران ایجاد کرده و همان خلاقیتی را دارد که هواداران انتظارش را می کشیدند.

داگلاس کاستا ، با توجه به بازیهای نا امید کننده برناردسکی و اجبار ساری به بازی دادن رمزی در باکس راست به جای خدیرا (با توجه به عملکرد ضعیف خدیرا) ، ساری چاره ای بجز استفاده از داگلاس در پست هافبک تهاجمی ندارد !

مهاجمان

کریستیانو رونالدو ، رونالدو در بازیهای گذشته در بهترین فرم خود نبوده ولی همیشه نشان داده که موتور درخشش او در یکی از بازیهای چمپیونزلیگ روشن می شود و تا پایان فصل ادامه پیدا می کند‌.

پائولو دیبالا ، آخرین باری که برابر لوکوموتیو بازی کرد نمایش خیره کننده اش درنیمه دوم باعث کامبک ۲ بر یک یوونتوس برابر لوکوموتیو مسکو شد تا صدر نشینی یووه در گروه D تثبیت شود‌ و به خصوص کل اول که به زیبایی به ثمر رسید‌ ، به نظر میرسد شانس دیبالا برای شروع بیشتر از گونزالو هیگوائین باشد .

لیگ-قهرمانان-باید-در-رأس-امور-باشد-!
لیگ قهرمانان باید در رأس امور باشد !
فدا کردن یک جام برای دیگری استایل...
دلیخت-ناجی-یووه-مقابل-اتلتیکو
دلیخت ناجی یووه مقابل اتلتیکو
دلیخت به عنوان بازیکن اصلی در...
بررسی-عملکرد-بازیکنان-مقابل-لورکوزن-9-مهر-98
بررسی عملکرد بازیکنان مقابل لورکوزن ۹ مهر ۹۸
هرادکی داشت بزرگترین سوتی فصل...
شرایط-سخت-یووه-برابر-اتلتیکو
شرایط سخت یووه برابر اتلتیکو
اتلتیکو مادرید اشتیاق زیادی...