پوگبا ، دیبالا ، هازارد و نرس
پوگبا-،-دیبالا-،-هازارد-و-نرس

بخش اخبار نقل و انتقالاتِ فوتبال در برنامه‌ی Last Word On Football ، نگاهی دارد به آخرین اخبار و شایعات نقل و انتقالات از سرتاسر جهان فوتبال. ما نگاهی می کنیم به آخرین اخبار در مورد پوگبا . آیا او مسئولان را مجبور به فروش او به رئال مادرید می کند ؟ به علاوه، آیا منچستر یونایتد یک مهاجم یوونتوسی را به خدمت می گیرد ؟

بخش امروز اخبار نقل و انتقالات فوتبال، همچنین نگاهی دارد به بازیکنی که لیورپول هم به لیست مشتریان او اضافه شد. همچنین، داستان‌های ادن هازارد همچنان ادامه دارد . پاول پوگبا نمی خواهد بماند !

طبق گزارش‌های جیمز داکر از مجله‌ی تلگراف، پاول پوگبا درخواست انتقال به رئال مادرید را داده است .

اگرچه قیمتی که منچستر یونایتد برای فروش پوگبا در نظر گرفته ، می تواند مانعی بزرگ برای این انتقال باشد . شیاطین سرخ برای فروش او ، حدود ۱۶۰ میلیون یورو می خواهند . پوگبا از زمان ورود به منچستر یونایتد، نتوانست شهرت خود به عنوان یک بازیکن کلاس جهانی را حفظ کند. او تلاش کرده تا کیفیت ثابتی داشته باشد. او با مدیریت نیز درگیری هایی داشته است. ملی‌پوش فرانسوی، بسیار علاقمند به حضور در رئال مادرید است .

هرچند غول‌های اسپانیایی به دنبال جذب بازیکنان دیگری هم هستند و ممکن است با ۱۶۰ میلیون یورو برای پوگبا موافقت نکنند. قیمتی نزدیک به ۱۰۰ میلیون یورو ممکن است بیشتر مورد قبول باشد . بنا به گزارشات دیلی میل منچستر یونایتد مذاکرات خود را برای جذب پائولو دیبالا آغاز کرده است. سولسشر مربی کنونی یونایتد قصد دارد تا یونایتد را بازسازی کند و دیبالا اولین قطعه از پازل حل نشده او است.

یوونتوس قصد دارد بازیکن آرژانتینی خود را بفروشد و یک پیشنهاد ۸۵ میلیون یورویی می‌تواند این قرارداد را برای یونایتد تضمین کند .

دیبالا در فصل‌های اخیر آمار خوبی داشته است اما در این فصل نتوانست در کنار رونالدو خود را جا بیندازد. به نقل از آ اس هازارد می‌تواند درخواست خروج خود از باشگاه چلسی را ارسال کن. این وینگر بلژیکی که به شدت به رئال مادرید لینک شده است می‌تواند در این تابستان به رئال مادرید بپیوندد. هازارد تمایلی ندارد که در مسائل مربوط به نقل و انتقالات دخالت کند اما اگر چلسی قیمت او را پایین نیاورد ممکن است خود او در این مسئله مداخله کند .

همچنین سان بر این باور است که لیورپول برای جذب ستاره آژاکس داوید نرس اقدام خواهد کرد .

او در این فصل در فرم خیلی خوبی بود و تیم‌هایی مثل چلسی و آرسنال نیز از مشتاقان جذب او هستند. این جوان ۲۲ ساله حدود ۳۵ میلیون یورو ارزش دارد و رئال مادرید نیز یکی دیگر از تیم‌های خواهان او است. آژاکس در سال ۲۰۱۶ برای او ۱۳ میلیون یورو پرداخت و تاکنون از وجود او سود زیادی کرده است. او در این فصل پیشرفت زیادی کرده است و اولین بازی‌اش را نیز برای تیم‌ ملی برزیل به ثبت رسانده است.

از-ژاکا-تا-ربیوت
از ژاکا تا ربیوت
ربیوت از زمان ورود به یوونتوس...
احتمال-تمدید-قرارداد-دیبالا-و-نقش-ژرژ-مندس
احتمال تمدید قرارداد دیبالا و نقش ژرژ مندس
توتواسپرت به نقل از کالچومرکاتو...
مشتری-جدید-مویز-کین
مشتری جدید مویز کین
بر اساس گزارشات ولورهمپتون به...
5-بازیکنی-که-یوونتوس-باید-آن-ها-را-به-خدمت-بگیرد
۵ بازیکنی که یوونتوس باید آن ها را به خدمت بگیرد
تیم در سال گذشته در هافبک و دفاع...