هدف پاراتیچی و ماروتا کدام است ؟
هدف-پاراتیچی-و-ماروتا-کدام-است-؟

ماروتا و فابیو پاراتیچی سال ها در کنار هم کار کردند . آن ها شاگرد و استاد به حساب می‌آیند و به نوعی سازنده دوران جدید و پرشکوه یوونتوس هستند که اکنون ماروتا در باشگاه‌ رقیب فعالیت می‌کند .

در بین یوونتوس و اینتر تنش‌های مربوط به نقل و انتقالات از خیلی وقت پیش شروع شده بود . شایعات زیادی در مورد علاقه اینترمیلان به رمزی و یوونتوس به گودین بود. در تابستان امسال نیز رقابت برای بدست آوردن بازیکن‌های با استعداد زیاد خواهد بود و نام‌ های زیادی پیرامون این دو باشگاه خواهند چرخید.

پاراتیچی و ماروتا تاکنون با هم در مورد معاوضه دیبالا و ایکاردی صحبت نکرده‌اند و بیشتر این صحبت‌ها با واسطه‌ ها انجام شده است و پیشرفت زیادی در این رابطه صورت نگرفته است.

دو باشگاه‌ شاید تمایل زیادی به این مسئله نداشته باشند زیرا دستمزد بازیکنان و علاقه بازیکنان، مخصوصا دیبالا، در ماندن در باشگاه جزئی از موانع این انتقال است. اگر انتقال ایکاردی به یوونتوس امکان پذیر باشد باید دید که فابیو پاراتیچی چه اقدامی برای خرید او می‌کند و آن وقت می‌فهمیم که یوونتوس چقدر برای این انتقال ارزش قائل می‌شود. همچنین در روز‌های گذشته شایعاتی مربوط به بازگشت کانسلو به اینترمیلان بود ولی به نظر می‌رسد در واقعیت دو باشگاه تماس زیادی در این رابطه نداشته‌اند.

این انتقال برای کانسلو هزینه زیادی خواهد داشت چونکه یوونتوس باشگاهی نیست که به راحتی بازیکنش را بفروشد.

اما یک گزینه دیگه برای اینتر میلان مطرح شد که هیگواین بود. آن ها در جواب معاوضه ایکاردی و هیگواین پاسخ منفی دادند و به نظر می‌رسد علاقه‌ای برای به خدمت گرفتن این بازیکن ندارند. آن ها بر روی هیگواین به عنوان جانشینی ایکاردی حساب باز نکرده‌اند اما یوونتوس در حال حاضر به دنبال گزینه‌ های دیگر برای به خدمت گرفتن ایکاردی است و به نظر می‌رسد این انتقال به راحتی صورت نگیرد.

از-ژاکا-تا-ربیوت
از ژاکا تا ربیوت
ربیوت از زمان ورود به یوونتوس...
احتمال-تمدید-قرارداد-دیبالا-و-نقش-ژرژ-مندس
احتمال تمدید قرارداد دیبالا و نقش ژرژ مندس
توتواسپرت به نقل از کالچومرکاتو...
مشتری-جدید-مویز-کین
مشتری جدید مویز کین
بر اساس گزارشات ولورهمپتون به...
5-بازیکنی-که-یوونتوس-باید-آن-ها-را-به-خدمت-بگیرد
۵ بازیکنی که یوونتوس باید آن ها را به خدمت بگیرد
تیم در سال گذشته در هافبک و دفاع...