نگاهی به کامبک های شگفت انگیز لیگ قهرمانان
نگاهی-به-کامبک-های-شگفت-انگیز-لیگ-قهرمانان

پس از حذف پاریس و کامبک منچستر در خانه آنها حالا همه نگاه ها به سمت تورین است . یوونتوس بدنبال برگرداندن نتیجه در برابر اتلتکوئی است که در بازی رفت با نتیجه دو بر صفر به پیروزی رسید . در طول تاریخ تیم‌هایی هم توانسته‌اند این نتیجه را در مرحله یک هشتم نهایی جبران کنند. در اینجا به ۶ تقابل تاریخی که به صعود تیمی که در بازی رفت شکست خورده‌ بود می‌پردازیم :

موناکو - رئال مادرید یک چهارم نهایی فصل ۲۰۰۳/۰۴

این بازی کامبکی بود که کمتر کسی می‌ توانست پیش‌بینی کند. بعد از باخت ۴ بر ۲ در سانتاگو برنابئو موناکو در بازی برگشت جنگید تا بازی را ۳ بر ۱ پیروز شود و به نیمه‌نهایی بازی‌ها برود. آن ها توانستند با قانون گل زده در خانه حریف به مرحله بعد صعود کنند و در آنجا رویای قهرمانی در لیگ قهرمانان در سر آن ها پرورانده شد.

دیپورتیوو لاکرونیا - میلان یک چهارم نهایی فصل ۲۰۰۳/۰۴

به نظر می‌رسید بازی برای میلانی که ۴ بر ۱ توانسته بود لاکرونیا را در میلان در هم بکوبد تمام شده است اما کمتر کسی می‌توانست این مسئله را که آن ها به بازی برخواهند گشت ، باور کند. والتر پاندینی، خوان کارلوس و آلبرتو لوک هر کدام در این بازی گل زدند تا بازی را ۳ بر ۰ به نفع لاکرونیا جلو بیاندازند. پس از آن فران گونزالس گل چهارم لاکرونیا را زد تا میلان ناباورانه حذف شود.

ولفسبورگ - رئال مادرید یک چهارم نهایی فصل ۲۰۱۵/۱۶

در این کامبک تماما نام رونالدو می‌درخشد . در بازی رفت آن ها ۲ بر صفر شکست خورده بودند و در بازی برگشت در سانتیاگو برنابئو رونالدو توانست هتریک کند و یکی از بهترین نمایش‌های خودش را به جا بگذارد. با برد در آن بازی آن ها به نیمه‌ نهایی راه یافتند و ۱۲امین قهرمانی خود را کسب کرده‌اند .

بارسلونا - پی اس جی یک هشتم نهایی فصل ۲۰۱۶/۱۷

آن ها اولین تیمی شدند که توانستند باخت ۴ بر صفر را جبران کنند. با باخت در بازی رفت تیم بارسلونا در شوک فرو رفته بود ولی در بازی معروف به ریمونتادا آن ها توانستند ۶ بر ۱ بر پاریس پیروز شوند و جواز حضور در مرحله بعد را کسب کنند.

آ اس رم - بارسلونا فصل ۲۰۱۷/۱۸

بعد از باخت ۴ بر ۱ در مقابل بارسلونا در نیوکمپ، امید جالوروسی برای برگشت به مسابقات به پایین‌ترین سطح رسیده بود‌ اما دو گل ژکو و دروسی در نیمه اول امید‌ها را برای آن ها زنده کرد. در نیمه دوم اما مانولاس توانست با یک گل تاریخی بارسلونا را از این بازی‌ها حذف کند .

رئال مادرید آژاکس یک‌هشتم نهایی فصل ۲۰۰۱۸/۱۹

در دیدار شب های گذشته لیگ قهرمانان ؛ آژاکس در عین ناباوری توانست باخت ۲ بر ۱ در زمین خودی را با نتیجه ۴ بر ۱ در سانتاگو برنابئو جبران کند‌. آن ها در این بازی لیاقت خود را نشان دادند و با جنگندگی توانستند با یک تیم جوان قهرمان سه دوره اخیر لیگ قهرمانان را از این رقابت‌ها حذف کنند .

لیگ-قهرمانان-باید-در-رأس-امور-باشد-!
لیگ قهرمانان باید در رأس امور باشد !
فدا کردن یک جام برای دیگری استایل...
دلیخت-ناجی-یووه-مقابل-اتلتیکو
دلیخت ناجی یووه مقابل اتلتیکو
دلیخت به عنوان بازیکن اصلی در...
پیش-بازی-یووه-vs-لکوموتیو-۱۵-آبان-۱۳۹۸
پیش بازی یووه vs لکوموتیو ۱۵ آبان ۱۳۹۸
یوونتوس با همان وضعیتی که به...
بررسی-عملکرد-بازیکنان-مقابل-لورکوزن-9-مهر-98
بررسی عملکرد بازیکنان مقابل لورکوزن ۹ مهر ۹۸
هرادکی داشت بزرگترین سوتی فصل...