نگاهی به بازی شب گذشته مقابل اتلتیکو
نگاهی-به-بازی-شب-گذشته-مقابل-اتلتیکو

اتلتیکو یک بار دیگر از دست رونالدو در امان نبود و با هتریک این بازیکن از رقابت‌های لیگ قهرمانان باز ماند. شب گذشته رونالدو یک هتریک فوق‌العاده را تجربه کرد تا با پیروزی ۳ بر صفر ؛ در مجموع  ۳ بر ۲ راهی مرحله بعد شود .

در دقیقه چهارم‌ مسابقه یوونتوس توسط کیلینی یک گل به ثمر رساند که توسط وار پذیرفته نشد . دقیقه ۲۴ رونالدو بر روی ارسال برناردسکی توانست اولین گل یوونتوس را که اولین ضربه سر او در این بازی نیز بود ؛ بالاتر از سر دیگو گودین مدافع با تجربه اتلتیکو به ثمر برساند. ابتدای نیمه دوم یوونتوس توانست یک بار دیگر بر روی ارسال عالی کانسلو توسط رونالدو بازی را در مجموع به تساوی بکشاند .

۵ دقیقه مانده به پایان بازی با حرکت عالی برناردسکی و پشت سر گذاشتن آنخل کوره‌آ وارد محوطه جریمه شد و یک پنالتی برای یوونتوس گرفت تا رونالدو بتواند در این بازی هتریک کند.

این ۲۵امین گل رونالدو در برابر اتلتیکو مادرید است تا مانع از راهیابی اتلتیکو به فینالی شود که در ورزشگاه خانگی آن ها انجام می‌شد . یوونتوسی‌ ها در همان ابتدای بازی تصور می‌کردند که یک گل جلو افتاده‌اند اما تصمیم کوییپرز داور هلندی مانع از گلزنی کاپیتان یوونتوس شد .

آیا سرمایه گذاری روی رونالدو جواب داده است ؟؟

آلگری به تازگی اشاره کرده است که یوونتوس از ناکامی در لیگ قهرمانان رنج می‌برد اما خرید رونالدو با ۱۱۲ میلیون یورو نشان از عزم یوونتوس در این رقابت‌ها داشت . یوونتوس در سال های اخیر چندین بار دستش از جام کوتاه مانده است ولی از آن طرف رونالدو پادشاه بی‌ چون و چرای این رقابت‌ها بوده است و ۴ بار توانسته‌ است در ۵ سال موفق به کسب عنوان قهرمانی و بهترین بازیکن شود .

به همین دلیل یوونتوس برای خرید او بلافاصله اقدام کرد تا بتواند ناکامی‌ آن ها  را جبران کند و حالا بازی دیشب نشان داد که یوونتوس شخصیت مناسب برای ادامه این مسابقات را دارد .

او قبل از این بازی‌ها فقط یکبار موفق به گلزنی شده در مسابقات این فصل لیگ قهرمانان شده بود اما همه می‌ دانند که او همیشه به موقع به داد تیمش می‌رسد‌. حالا با هتریک رونالدو او با ۸ هتریک در این مسابقات با مسی برابر شد . هنگامی که اتلتیکو تحت فشار زیاد یوونووس بود آن ها نیاز به ابتکار عمل گریژمان برای مقابله با یوونتوس داشتند اما او در این بازی هیچکاری نتوانست انجام دهد و موراتا در محوطه ۱۸ قدم یوونتوس به تنهایی نتوانست از پس کیلینی و بونوچی بر آید .

لیگ-قهرمانان-باید-در-رأس-امور-باشد-!
لیگ قهرمانان باید در رأس امور باشد !
فدا کردن یک جام برای دیگری استایل...
دلیخت-ناجی-یووه-مقابل-اتلتیکو
دلیخت ناجی یووه مقابل اتلتیکو
دلیخت به عنوان بازیکن اصلی در...
پیش-بازی-یووه-vs-لکوموتیو-۱۵-آبان-۱۳۹۸
پیش بازی یووه vs لکوموتیو ۱۵ آبان ۱۳۹۸
یوونتوس با همان وضعیتی که به...
بررسی-عملکرد-بازیکنان-مقابل-لورکوزن-9-مهر-98
بررسی عملکرد بازیکنان مقابل لورکوزن ۹ مهر ۹۸
هرادکی داشت بزرگترین سوتی فصل...