نکات بازی یووه مقابل کالیاری
نکات-بازی-یووه-مقابل-کالیاری

یوونتوس ۴ کالیاری صفر ، نکات بازی

در ۴۵ دقیقه اول بازی می توانستید دلیل اینکه کالیاری در این حد در سری آ قدرتمند ظاهر شده را ببینید . آن ها منظم بودند ، به خوبی دفاع می کردند ، در حمله زهردار بودند و در برابر پاسکاری سریع یوونتوس سریع جا عوض می کردند و همه چیز را بدون گل به اتمام رساندند ؛ تا اینکه نیمه دوم رسید !

یوونتوس مانند سیل حمله می کرد و کالیاری به راحتی توان کم کردن فشار یووه را نداشت . رونالدو با مدل موهای جدیدش یووه را پیش انداخت ، هیولای یوونتوس نه تنها کالیاری را شکست داد بلکه آن ها را (با نتیجه ۴ بر صفر) متلاشی کرد و قطعا هوادارن از شروع تیم در سال ۲۰۲۰ بسیار راضی هستند.

کیفیت یووه در این نیمه کیفیتی بود که هفته ها ندیده بودیم (اگر نگوییم ماه ها) و پس از دقیقه ۴۸ بازی برای قهرمان ۸ دوره گذشته ورق برگشت .

یک پاس بد رو به عقب رونالدو و یوونتوس را به گل رساند .

در نیمه دوم یوونتوس از تیمی که بازی برایش گره خورده تبدیل به یک ماشین جنگی تهاجمی شد و دفاع جوان کالیاری بهای آن را پرداخت. در دقایق پایانی نیمه دوم هم رونالدو اولین هت تریک خود در یوونتوس را پس از ۱۱ ماه (برابر اتلتیکو) جشن گرفت.

شروع خوبی برای سال جدید بود.

مدت زیادی بود که از یوونتوس چنین کیفیتی ندیده بودیم. برای اینکه متوجه بشویم این پیروزی نتیجه چه چیزی بوده باید به حرف های ساری دقت کنیم که گفت در طول تعطیلات روی اصلاح اشتباهاتی کار کردیم که در طول این ۴ ماه مرتکب شدیم. آیا چرخ های یوونتوس به حرکت درآمدند ؟ باید کمی دیگر صبر کرد و دید ولی شروع بی نظیری بود ! این بازی یکی از بازی های جذاب و چشم نواز یوونتوس بود .

نظرات کاربران :

بازی کردن دمیرال در حضور دلیخت نکته ای مهم است . کالیاری که در طول فصل از یوونتوس هم بیشتر گل زده بود نیمه اول برابر یوونتوس تنها توانست ۱ شوت به سمت دروازه بزند که توسط راجا ناینگولان زده شد و حتی باعث تست کردن شزنی هم نشد.

یکی دیگر از بازی هایی که دیبالا در آن گل نزد ولی به شدت درخشید !! با دریبلینگ عالی پنالتی ای گرفت که رونالدو آن را به ثمر رساند. دیبالا نشان داد که چه اندازه سطحش با فصل پیش تفاوت کرده . نمی دانم که لوکا پلگرینی در ۲ سال آینده چه کیفیتی خواهد داشت ، ولی دوشنبه کیفیت خوبی از خود نشان داد. او از آن دسته بازیکنانی است که آینده بسیار درخشانی در انتظارش است و پس اتمام دوره قرضی اش می تواند درخشش زیادی از خود نشان دهد .

این بازی یکی از بهترین بازی های آدرین ربیوت با لباس یوونتوس بود .

هر قدر هم بازی جلوتر می رفت کیفیت بهتری نشان می داد و با توجه به اینکه بنتانکور ۲ بازی دیگر هم محروم است او می تواند در آن پست جای خود را محکم کند. داگلاس کاستا و هیگوائین ذخیره هایی بسیار لاکچری حساب می شوند و واقعا نیمکت نشاندن آن ها بسیار سخت است ، داگلاس درون محوطه جریمه عجب سرعتی دارد . آرون رمزی ۴ پاس کلیدی ارسال کرد ولی هنوز نمی دانم که او بازی خوبی ارائه داد یا خیر ! کوادرادو ۹۷ درصد دقت در پاس داشت و ۱۱۱ بار لمس توپ !

حالا یوونتوس فشار را به شدت روی اینتر زیاد کرده و منتظر کوچکترین لغزشی از آن هاست که صدر جدول را پس بگیرد .

اسپال-1-یوونتوس-2
اسپال ۱ یوونتوس ۲
مانند چند هفته گذشته البته یوونتوس...
پیروزی-یووه-و-تهدید-لاتزیو
پیروزی یووه و تهدید لاتزیو
زوج دیبالا-هیگواین یاد آور روزهای...
یوونتوس-سردرگم-مغلوب-ناپولی-منظم-شد
یوونتوس سردرگم مغلوب ناپولی منظم شد
راحت بگویم ، از سوت شروع بازی...
صدر-نشینی-با-اختلاف-4-امتیازی-نسبت-به-اینتر
صدر نشینی با اختلاف ۴ امتیازی نسبت به اینتر
نیمه دوم بازی کالیاری و نیمه...