نام های تکراری
نام-های-تکراری

روابط بین رایولا و یوونتوس روز به بروز قوی‌تر می‌شود و انتظار می‌رود که در این تابستان شاهد حضور حداقل یکی دیگر از موکلانش در یوونتوس باشیم. با آمدن ساری بحث‌ها در مورد ترکیب تیم زیاد شده است و انتظار می‌رود علاوه بر تمدید قرارداد با مویس کین، یوونتوس به فکر جذب دیگر بازیکنانی که با رایولا کار می‌کنند نیز باشد.

یکی از بازیکنان مد نظر یوونتوس پلگرینی است که بعنوان مدافع در رم بازی می‌کند‌ و در لیست بازیکنان مورد علاقه پاراتیچی دیده می‌شود.

همچنین یووه پیشتهاد معاوضه پرین و او را داده بود. با این وجود اولویت رم در ابتدا پائو لوپز است و یووه می‌تواند او را کمتر از ۱۰ میلیون یورو خریداری کند. معاملات بزرگتر برای یوونتوس دلیخت و پوگبا هستند. پوگبا به صورت رسمی اعلام کرد که می‌خواهد از منچستر جدا شود و در خبرگزازی‌های مختلف نیز اعلام شد که او از بازگشت به یوونتوس استقبال می‌کند.

یوونتوس بدنبال بررسی گزینه‌های فروش خود به منچستر است که بتواند هزینه این انتقال را کمتر کند.

با اینکه جذب دلیخت برای یوونتوس سخت است اما با توجه به کند شدن روند مذاکرات او با پی اس جی و بارسا می‌توان او را نیز یکی از گزینه‌های احتمالی یووه دانست. همچنین یوونتوس اورسولینی را با ۱۰ میلیون یورو به بولونیا فروخت . در روزهای گذشته اعلام شد که بولونیا بند خرید او را فعال کرده است. او بصورت قرضی در بولونیا بازی می‌کرد و یوونتوس جزئیات قرارداد او را اعلام کرد‌.

آن ها در مجموع برای او ۱۵ میلیون یورو باید پرداخت کنند که با توجه به پرداختی‌های گذشته آن ها، ۱۰ میلیون یورو در طی سه فصل به یوونتوس خواهند داد.

در ادامه اخبار نقل و انتقالاتی یوونتوس، وکیل جورجینیو اعلام کرد که موکلش قصد پیوستن به یوونتوس و ساری را ندارد . او سال گذشته و به درخواست ساری از ناپولی خریداری شد و اکنون با حضور ساری در یوونتوس پیش‌بینی‌ می‌شود یوونتوس برای خرید او اقدام کند زیرا او بازیکنی است که ساری به او اعتماد زیادی دارد.

به گزارش ژائو سانتوس خبرنگار توتومرکاتو وب، چلسی با او قرارداد ۴ ساله دارد و خبرنگاران منتظر این هستند که میزان علاقه مندی او به این انتقال را بدانند‌. حضور او در یوونتوس مسئله‌ خاصی برای او نخواهد بود زیرا او بازیکن حرفه‌ای است و بازی کردنش در ناپولی مانع این کار نمی‌شود. اما مسئله اینست که او در چلسی احساس خوبی دارد و مطمئن نیستند که او حاضر به ترک چلسی شود.

از-ژاکا-تا-ربیوت
از ژاکا تا ربیوت
ربیوت از زمان ورود به یوونتوس...
احتمال-تمدید-قرارداد-دیبالا-و-نقش-ژرژ-مندس
احتمال تمدید قرارداد دیبالا و نقش ژرژ مندس
توتواسپرت به نقل از کالچومرکاتو...
مشتری-جدید-مویز-کین
مشتری جدید مویز کین
بر اساس گزارشات ولورهمپتون به...
5-بازیکنی-که-یوونتوس-باید-آن-ها-را-به-خدمت-بگیرد
۵ بازیکنی که یوونتوس باید آن ها را به خدمت بگیرد
تیم در سال گذشته در هافبک و دفاع...