مکس آلگری : کوپا ایتالیا یک هدف اصلی برای ماست !
مکس-آلگری-:-کوپا-ایتالیا-یک-هدف-اصلی-برای-ماست-!

مکس آلگری سرمربی 51 ساله و اهل توسکان یوونتوس در نشست خبری دیدار یک هشتم نهایی کوپا ایتالیا مقابل خبرنگاران حاضر شد و به سوالات آنان پاسخ داد :

 

کوپا ایتالیا مانند سوپر کاپ ، یک هدف برای ماست ؛ یا پیروز میشی یا اوت ، بازی مقابل تیمی مانند بلونیا که تمام تلاشش را میکند راحت نیست.از فردا تا ۱ جون ، حساسترین مقطع بازیهاست. لذا ما فردا یک بازی بسیار جدی و مهم‌ را انجام خواهیم داد. سال ۲۰۱۸ را در بهترین حالت مقابل سمپدوریا به پایان رسوندیم. گرچه نتوانستیم بخوبی بازی را کنترل کنیم. فردا نیاز داریم تا از نظر ذهنی قویتر شده و شرایط را بهتر کنترل کنیم.

 

وی در خصوص بازیکنانی که فردا بازی خواهند کرد ، گفت : 

فردا کین و اسپیناتزولا میتوانند از ابتدا در ترکیب حضور داشته باشند ؛ برخی از بازیکنان تنها یک نیمه بازی میکنند و نیمکت نشینان نقش مهمی خواهند داشت. امیدوارم بازی در ۹۰ دقیقه تمام شود. دیبالا ؟ همانطور که پائولو تا به الان عالی بوده ، انتظار دارم تا فردا نیز بازی قابل قبول و فوق العاده ایی را به نمایش بگذارد. او بازیکن بسیار مهمی برای ماست. بونوچی قطعا بازی خواهد کرد اما درخصوص حضور پیانیچ چندان مطمئن نیستم.

 

مکسی در مورد ستاره تیمش کریستیانو رونالدو نیز گفت : 

رونالدو آرام و بی حاشیه است و نیازی نمیبینم در مورد زندگی خصوصیش صحبتی انجام گیرد ؛ بخوبی استراحت کرده و تمریناتش را پشت سر گذاشته است. حالا آماده شده تا با بهترین حالت ممکن در نیمفصل دوم بازی کند. کریستیانو نسبت به سالیان گذشته امسال خیلی کمتر با پرتغال بازی کرده و اندکی بیش از سالهای قبل در لیگ حضور داشته است. او فردا قطعا بازی میکند اما باید صبر کرد و دید که کی و چطور بازی خواهد کرد.

 

آلگری در خصوص وضعیت کانسلو و اینکه شرایط بازی دارد یا خیر ، پاسخ داد : 

کانسلو در حال حاضر آماده است اما نمیخاهیم در مورد  او ریسک کنیم و فردا از دشیلیو در سمت راست استفاده خواهیم کرد اما کانسلو برای سوپرکاپ به ترکیب بازخواهد گشت و میتواند به ما برای دیدار با میلان کمک کند.

 

از سرمربی یوونتوس در مورد جذب آرون رمزی در ژانویه پرسیده شد ، وی پاسخ داد : 

نمیخاهم در حال حاضر راجب گمانه زنی های نقل و انتقالات صحبت کنم ، در حال حاضر به هیچ بازیکن دیگری در خط هافبک نیازی نداریم. شرایط خوبی داریم ؛ فردا بیش از پیش به خط هافبک نیاز خواهیم داشت چراکه همیشه اولین بازی پس از تعطیلات سخت خواهد بود.

 

وضعیت مانژوکیچ چطوره ؟ 

همونطور که خودش همیشه میگه " No Good " ؛ فردا چزنی سنگربان ما خواهد بود تا برای سوپرکاپ‌ آماده شود.

گفتنی است مردان آلگری فرداشب از ساعت 23:15 ، در چارچوب رقابت های کوپا ایتالیا باید در ورزشگاه رناتو دلارا مقابل بلونیا قرار بگیرد. بلونیا این فصل وضعیت چندان خوبی را نداشته و در سری آ با 13 امتیاز در ربته هجدهم جدول قرار دارد.

سن-فقط-یک-عدد-است
سن فقط یک عدد است
برای سومین بار طی ۳ هفته گذشته...
شکست-یووه-مقابل-لاتزیو-در-سوپرکاپ
شکست یووه مقابل لاتزیو در سوپرکاپ
مائوریتزیو ساری در کنفرانس خبری...
زنان-شگفت-انگیز
زنان شگفت انگیز
می توان گفت با کسب کوپا ایتالیا...
خداحافظی-با-کوپا
خداحافظی با کوپا
۱۰ دقیقه بعد از ورود کانسلو او...