مصاحبه کریستیانو رونالدو با فرانس فوتبال قسمت آخر
مصاحبه-کریستیانو-رونالدو-با-فرانس-فوتبال-قسمت-آخر

هرکجا که باشم ، برنده ام !

قسمت اول : کلیک کنید قسمت دوم : کلیک کنید قسمت سوم : کلیک کنید

مهاجم یوونتوس مصاحبه اش را با رکورد شکنی و 700 گله شدنش شروع و با رقابت با مسی ادامه داد. در بخش قبلی او اهمیت مدیتشن را در فوتبالش توضیح داد. در بخش آخر مصاحبه اش با فرانس فوتبال ، او از علاقه اش به برندگان جایزه نوبل صحبت میند و میگوید که دوست دارد مردم و هوادارانش با چه دیدی به میراث او در فوتبال نگاه کنند.

خبرنگار : شب گذشته باهم درباره مایکل جردن ( فوق ستاره بسکتبال دنیا و از اساطیر NBA ) صحبت کردیم. چه چیزی از مایکل یاد گرفتی ؟

رونالدو : " همون چیزایی را از او یاد گرفتم که از سایر اسطوره ها و افراد مطرح یاد گرفتم ، البته منظورم فقط در ورزش و ورزشکاران نیست. به مطالعه درمورد برندگان نوبل علاقه مند هستم ، دوست دارم بدونم چه چیزی اختراع کردند و چه نوع آوری داشته اند و برای رفاه زندگی بشر چه مواردی را توسعه دادند. جایزه نوبل و پولی که دریافت میکنند ، مانند توپ طلا برای من است. میخواهم بیشتر در موردشان مطالعه کنم و ببینم چگونه چنین کارهایی انجام دادند. این موضوع مهمی است. "

خبرنگار : پیشرفت و نوع بازی تو به رقابتی که در آن حضور داری ، هم تیمی هایت ، سرمربی که باهاش کار میکنی ، مرتبط هستند ؟

رونالدو : " بازی کردن در انگلستان مانند بازی در ایتالیا یا اسپانیا نیست. اما بازی در این سه کشور کمک کرد تا فرآیند رشدم را بهبود ببخشم. اگر آدم راحت طلب و متزلزلی بودم هیچ وقت به اینجایی که هستم ، نمیرسیدم. از طرفی ، دوست دارم جنبه های مختلف زندگی را ببینم و با سناریوهای مختلف آشنا باشم. وقتی در 33 سالگی به یوونتوس اومدم ، خیلی ها شگفت زده شدند.

خیلیا گفتن که رونالدو مزخرف میگه که میخواد چالشهای مختلفی را تست کنه. اما اون من بودم که بهترین بازیکن سری آ انتخاب شدم. توانایی بزرگی برای هماهنگ شدن با هر نوع شرایطی را دارم. میتونم از تیمی به تیم دیگری برم و زیر نظر سرمربی های مختلفی کار کنم و از بازیهای باشگاهی به تیم ملی ربم و کوچکترین ضعف و تغییری در روند بازی من پیش نیاد. فکر نمیکنم بازیکنان زیادی تونسته باشند در ایتالیا ، انگلستان و اسپانیا قهرمانی بدست آورده باشند ، البته خوش شانس بودم که در باشگاهای بزرگی بازی کردم. هرجا که بودم ، پیروز بودم. "

خبرنگار : واجبه که یک گلزن ، مغرور و خودخواه باشه ؟

رونالدو : " تمام گلزنان اندکی حس غرور و خودخواهی دارند و درون هر تیمی نیز یک بازیکن با چنین خصوصیتی حضور دارد. نکته مهم درباره تیم اینه که هرکس باید پست و وظیفه خودش را بدونه. "

خبرنگار : در حال حاضر ششمین گلزن بزرگ تاریخ هستی و اختلاف کمی با مولر داری و از بهترین گلزن تاریخ ، جوزف بیکان ، 100 گل فاصله داری. هدف و انگیزه ایی در تو هست که به شماره یک دوران برسی ؟

رونالدو : " از آنجایی که اختلاف زیادی وجود نداره ، اینطور به نظر میاد که هدف جدیدی پیش روی من قرار داره. اما دقت کنین که هیچ وقت یک رکورد برای شما به وسواس تبدیل نشه. هرچیزی که بهش دست پیدا کردم کاملا طبیعی و بدون وسواس بهش رسیدم. منظورم اینه این رکورد ها نتیجه تلاشم بوده نه نتیجه وسواس برای رکورد شکنی و رسیدن به هدف خاصی. اگر روی هدف خاصی تمرکز کنید ، تمام فکر و آرامش شما را پر خواهد کرد و دیگر نمیتوانید به تمرکز کافی برسید. باعث افتخاره که به دست آوردهای بزرگ برسیم ، بعد از اینکهه به اون دستاورد رسیدم ، باید ببینم که توانایی شسکتن آن رکورد را دارم یا نه! "

خبرنگار : دوست داری که بعد از اتمام فوتبالت ، تو را چگونه بخاطر بیاریم ؟

رونالدو : " حس جالبیه که با خودت لاس بزنی و با تعریف و چاپلوسی از خودت صحبت کنی. اینطوری بگین که من بهترین بودم ، بازیکنی بی نظیر و فوق العاده. این روزا گوش میکنم که ببینم مردم درموردم چگونه صحبت میکنن اما بعد از اتمام فوتبالم ، همه چیز را رها کرده و دور میریزم!!!! "

خبرنگار : واقعا ؟؟؟؟؟!!!!

رونالدو : " قطعا ، 15 ساله که دارم از خود گذشتگی میکنم تا بتونم دوران ورزشم را بهتر و بهتر کنم. بعد از اینها ، قدردان تمام کارهایی که کردم خواهم و بیش از آن از بابت کارهایی که انجام خواهم داد از خودم قدردانی میکنم. : از بودن در کنار دوستانم و خانواده ام لذت میبرم. تحصیل کردن و بزگر شدن فرزندانم را میبینم. در این لحظه فقط شیرینی این چیزها را حس میکنم ، میخواهم تجربه ام از رندگی را به خانواده ام انتقال بدم. اما الان نه ، فکر میکنم که بتونم چندسال دیگر هم فوتبال بازی کنم و چیزهای زیاد برای ارائه دادن دارم. "

تا-40-سالگی-بازی-می-کنم
تا ۴۰ سالگی بازی می کنم
زندگی بسیار سلامت و تمریناتی...
مصاحبه-کریستیانو-رونالدو-با-فرانس-فوتبال-قسمت-سوم
مصاحبه کریستیانو رونالدو با فرانس فوتبال قسمت سوم
استعداد ذاتیه ، بدون استعداد...
مصاحبه-کریستیانو-رونالدو-با-فرانس-فوتبال-قسمت-دوم
مصاحبه کریستیانو رونالدو با فرانس فوتبال قسمت دوم
کریستیانو معتقده که در کنار بازیکنان...
مصاحبه-کریستیانو-رونالدو-با-فرانس-فوتبال-قسمت-اول
مصاحبه کریستیانو رونالدو با فرانس فوتبال قسمت اول
همیشه آخرین گلا واسم مهمتر بوده...