مثلث هجومی HDC
مثلث-هجومی-HDC

ساری می تواند و می بایست از مثلث رونالدو - هیگوائین - دیبالا استفاده کند .

مائوریتزیو ساری می داند که این مفهوم برنده شدن است. این ایده ایست که ذهن او را قلقلک می دهد. مثلث رونالدو - هیگوائین - دیبالا کیفیت خود را در گذشته بارها نشان داده اند ولی از این مثلث به ندرت استفاده می شود و پس از نمایش دیشب جلوی لورکوزن به نظر می رسد که زمان آن رسیده است.

از خیلی جهات میتوان به تفاوت بیانکونری زمانی که این مثلث تشکیل می شود پی برد. نیازی هم نیست که مربی توضیح زیادی به آن ها بدهد ، وارد زمین شوید ، آنچه که باید را انجام دهید و لذت ببرید.

در واقع آن ها باعث لذت هواداران یوونتوس می شوند ، آنها در کنار هم لز ایتدای فصل ۲۲ گل و ۲۰ پاس گل به ثمر رسانده اند. وقتی باهم در زمین حضور دارند مدام سعی میکنند به یکدیگر متصل شوندو درک خوبی از یکدیگر در زمین دارند. در دقیقه ۶۶ برابر لورکوزن دیبالا وارد زمین شد و در کمتر از ۱۰ دقیقه پاس گل رونالدو را ارسال کرد و ۲۰ دقیقه بعد پاس گل هیگوائین را مهیا کرد. به زبان دیگر این ۳ نتیجه بازی را رقم زدند.

برای ساری تصمیم سختی در راه است ، او می داند که جوِ یوونتوس می خواهد این مثلث را ببیند. ضمنا جای سوالی هم نمانده که آیا آن ها می توانند کنار هم بازی کنند یا خیر.

تولد-35-سالگی-رونالدو-و-لیگ-قهرمانان
تولد ۳۵ سالگی رونالدو و لیگ قهرمانان
رونالدو در سن ۳۵ سالگی آماده...
رونالدو-در-دهه-دوم-۲۰۰۰
رونالدو در دهه دوم ۲۰۰۰
آمار گلزنی آن ها افت کرده که مشخصا...
نگاهی-به-عملکرد-کاستا-زیر-نظر-ساری
نگاهی به عملکرد کاستا زیر نظر ساری
او اگر در طول ۷ ماه باقی مانده...
تولدت-مبارک-یوونتوس
تولدت مبارک یوونتوس
۳۷ قهرمانی لیگ ، ۲ لیگ قهرمانان...