مارکیزیو از دیبالا تا ایکاردی می گوید
مارکیزیو-از-دیبالا-تا-ایکاردی-می-گوید

- اگر ایکاردی به یوونتوس بیاید خوب کار خواهد کرد ؟

او مانند ترزگه شم گلزنی خوبی دارد و بالاتر از بازیکنان نرمال است اما دقیقا مانند دیوید، عملکردِ او وابسته به عملکرد هم‌تیمی‌هایش است. او و دیبالا یک زوج خوب خواهند ساخت.

- چه کسی باید جایگزین آلگری شود ؟

یکی از کسانی که آرزو دارم به یووه بیاید کلوپ است. او شیوه بازی بسیار زیبایی را به تیم لیورپول اضافه کرده است و مطمئنم که در فوتبال ایتالیا نیز بهترین عملکرد خود را به نمایش خواهد گذاشت. اما اگر آلگری در تیم بماند باعث تعجب من نخواهد شد زیرا او در یوونتوس همیشه تیم برنده بوده است.

-آیا حضور کنته در اینترمیلان باعث تعجب شما شد ؟

به هیچ وجه، او یک شخصیت کاملا حرفه‌ ای دارد. او تاثیر زیادی بر روی اینترمیلان خواهد داشت. مربی هایی با شخصیت او بسیار کم هستند. او جزو مربی‌هایی است که در صورت عدم نتیجه گیری تمام بازیکنان خود را مقصر نمی داند و به دنبال جایگزین کردن تمام آن ها نیست. چیزی که در میان مربیان امروزی کمتر دیده می شود .

- رویای یوونتوس ؟

دیانگ مرا تحت تاثیر قرار داد از طرفی من عاشق این هستم که دی بروینه و هازارد را در ایتالیا ببینم اما با توجه به شرایط کنونی جذب این بازیکن ها سخت است پس من پوگبا را به آن ها ترجیح می دهم. بازگشت پوگبا فوق العاده خواهد بود ، یوونتوس به هافبکی نیاز دارد که در فاز تهاجمی بتواند تیم را بهتر کمک کند و او بازیکنی است که می تواند این ویژگی را به ترکیب یوونتوس اضافه کند . اگر بخواهم صادقانه بگویم من هیچ وقت تصمیم پوگبا برای بازگشت به یونایتد را درک نکردم. انگیزه مالی را درک می کنم اما اگر من جای او بودم و می خواستم انقلابی در دوران حرفه ای خود ایجاد کنم به اسپانیا می رفتم .

- دیبالا ؟

آرزو دارم که یوونتوس هیچ وقت او را نفروشد چون معتقدم در صورت فروش او، یوونتوس اشتباه بزرگی خواهد کرد و در دنیا استعداد های کمی مانند او وجود دارد. اولین بازی او در سوپرکوپا را که در چین به خوبی به یاد دارم . در آن بازی او کار را از نیمکت شروع کرد و وقتی که به میدان آمد به او گفتم تا می توانی در محوطه جریمه بمان چون با قدرت شوت زنی که تو داری باید هرچه می توانی به دروازه نزدیکتر باشی .

تا-40-سالگی-بازی-می-کنم
تا ۴۰ سالگی بازی می کنم
زندگی بسیار سلامت و تمریناتی...
مصاحبه-کریستیانو-رونالدو-با-فرانس-فوتبال-قسمت-آخر
مصاحبه کریستیانو رونالدو با فرانس فوتبال قسمت آخر
هرجا که باشم ، برنده ام . خیلیا...
مصاحبه-کریستیانو-رونالدو-با-فرانس-فوتبال-قسمت-سوم
مصاحبه کریستیانو رونالدو با فرانس فوتبال قسمت سوم
استعداد ذاتیه ، بدون استعداد...
مصاحبه-کریستیانو-رونالدو-با-فرانس-فوتبال-قسمت-دوم
مصاحبه کریستیانو رونالدو با فرانس فوتبال قسمت دوم
کریستیانو معتقده که در کنار بازیکنان...