لیگ قهرمانان باید در رأس امور باشد !
لیگ-قهرمانان-باید-در-رأس-امور-باشد-!

لازم است یوونتوس برای لیگ قهرمانان نسبت به سری آ اولویت قائل شود . در حالی که مبارزه اسکودتو کماکان ادامه دارد ، یوونتوس فقط باید به دنبال لیگ قهرمانان باشد. ممکن است این روش باعث پایان حکومت یوونتوس در سری آ شود ؛ حتی اگر بشود یووه باید از آن استقبال کند. بعد از ۸ اسکودتو پیاپی اینتر و لاتزیو و حتی کالیاری به دنبال تهدید جایگاه یووه برای اسکودتو هستند.

در هر حال یووه مانند خیلی از باشگاه های دیگر اروپا به دنبال بردن لیگ قهرمانان است

آنجا جاییست که پرستیژ ، افتخار و پول در آن نهفته است. حتی برای بعضی بازیکن ها افتخارش در حد جام جهانی به نظر می رسد. مثلا چطور می توانید مسی را در بین بهترین های تاریخ قرار دهید در حالی که جام جهانی نبرده. چطور یک تیم می تواند یک لیگ داخلی را به لیگ قهرمانان ترجیح دهد ؟ این آسان نیست !

یووه در تمام این دهه برای آن تلاش کرده و نتوانسته همانند بایرن مونیخ و منچستر سیتی و خیلی بزرگان دیگر .

یووه در تمام رقابت ها از تیم کامل استفاده می کرد ، چرا باید اینکار را بکند ؟ باشگاه رونالدو را برای بردن سری آ جذب نکرد . لازم نیست او در تمام بازی های هفته به میدان فرستاده شود‌ . او باید برای بازی های بزرگ سری آ و لیگ قهرمانان نگه داشته شود . دیبالا نمی تواند در بیشتر رقابت های لیگ بجای رونالدو بازی کند و برنده شود ؟

درست مثل دروازه بانی ، یووه دو دروازه بان بزرگ دارد ، اسطوره باشگاه بوفون و شرنی که گلر اول است . لازم نیست که بوفون کل فصل ذخیره باشد . بهتر است بازی های لیگ به قهرمان جام جهانی سپرده شود و دروازه بان تیم ملی لهستان برای بازی های بزرگ لیگ و لیگ قهرمانان وارد زمین شود. در هر حال یووه استعداد و قدرت این را دارد که که ۲ تیم متفاوت در ۲ رقابت به زمین بفرستد و ضرباهنگ پیروزی هایش زیاد تفاوتی نکند.

این به این معنی نیست که رونالدو اصلا در سری آ بازی نکند ولی چرا ۹۰ دقیقه ؟

او فقط برای ۶ تیم سری آ مورد نیاز است. این مثال می تواند برای کوادرادو ، ماتوئیدی و خیلی های دیگر قابل طرح باشد . هدف یووه باید سلامت نگه داشتن بازیکنان تا پایان فصل و یکی از جایگاه های ۴ گانه سری آ برای رقابت های لیگ قهرمانان سال آینده باشد . ساری هر هفته از یک استخوانبندی با اندکی تغییرات استفاده می کند و باعث مصدومیت و کاهش توانایی بازیکنان برای ۶۰ بازی در طول فصل می شود. اون این مشکل را در ناپولی هم داشته .

اولین شکست یووه در فصل مقابل لاتزیو در رم بود که اجازه داد که اینتر در سری آ از یووه عبور کند .

این باعث شد که خیلی ها اشاره کنند که مشکلی در تیم شاری وجود دارد . با وجود نتایج عالی تا اینجای فصل همه ترجیح می دهند که تیم عنوان لیگ قهرمانان را تصاحب کند . در مرحله حذفی قطعا کار سخت تر خواهد شد و یووه با تیم هایی مانند بارسلونا مواجه خواهند شد و این امر آمادگی بیشتری می طلبد . فدا کردن یک جام برای دیگری استایل ساری نیست و استایل آلگری هم در گذشته نبوده. فصل گذشته هم لیورپول نتوانست در هر ۲ رقابت پیروز شود. البته در صورت فدا کردن سری آ برای لیگ قهرمانان با توجه به ۸ اسکودتو پیامی قطعا چیزی از ارزشهای یوونتوس کم نمی شود.

دلیخت-ناجی-یووه-مقابل-اتلتیکو
دلیخت ناجی یووه مقابل اتلتیکو
دلیخت به عنوان بازیکن اصلی در...
پیش-بازی-یووه-vs-لکوموتیو-۱۵-آبان-۱۳۹۸
پیش بازی یووه vs لکوموتیو ۱۵ آبان ۱۳۹۸
یوونتوس با همان وضعیتی که به...
بررسی-عملکرد-بازیکنان-مقابل-لورکوزن-9-مهر-98
بررسی عملکرد بازیکنان مقابل لورکوزن ۹ مهر ۹۸
هرادکی داشت بزرگترین سوتی فصل...
شرایط-سخت-یووه-برابر-اتلتیکو
شرایط سخت یووه برابر اتلتیکو
اتلتیکو مادرید اشتیاق زیادی...