لیگ حماسی ایتالیا
لیگ-حماسی-ایتالیا

شروع سری آ امسال بسیار خاص بود . اینتر تا به اینجا بدون نقص بوده (۱۸ امتیاز کامل) ، در حالی که قهرمانان سال گذشته ۱۶ امتیاز از ۶ بازی اول خود کسب کرده است . هنوز راه زیادی در پیش است ، ولی جدول دارد سر و شکل می گیرد . اگر تیم های بالای جدول به همین شکل ادامه دهند مسیری حماسی برای قهرمانی در پیش خواهد بود .

علاوه بر این تیم های مختلفی برای کسب سهمیه های اروپایی در حال مبارزه هستند‌ . مانند همیشه ۳ تیم به سری B سقوط خواهند کرد . ما زمان زیادی برای آنالیز هر ۲۰ تیم برای شرط بندی داشته ایم که با شما هم به اشتراک می گذاریم .

شانس های قهرمانی

پیش بینی ها همیشه به سمت قهرمان ۳۵ دوره یوونتوس است ولی اگر آن ها به دنبال قهرمانی ۳۶م هستند باید سخت تلاش کنند . اینتر تمامی امتیازات را در ۶ بازی اول کسب کرده ، نکته قابل توجه اینکه آن ها در این ۶ بازی لاتزیو ، آث میلان و سمپدوریا را از پیش رو برداشته اند . در طرف دیگر یوونتوس تنها ۲ امتیاز در خانه فیورنتینا از دست داده . پس از آن تساوی آن ها اسپال ، برشیا و ورونا را شکست داده اند . یووه در هفته های آتی با حریفان قدرتمندتری روبرو خواهد شد ولی مائوریتزیو ساری شروعی عالی داشته است .

۱۱ بازیکن اصلی اینتر در سطح کلاس جهانی هستند ولی اگر آن ها مصدوم شوند کنته برای جایگزینی آن ها با مشکل مواجه خواهد شد. یوونتوس هم کریستیانو رونالدو را در تیم خود می بیند. ستاره پرتغالی که می تواند تفاوت بین اینتر و یووه را رقم بزند . پیش بینی ما این است که یووه بار دیگر قهرمان می شود .

شش تیم بالای جدول

اینتر قاعدتا سهمیه لیگ قهرمانان را خواهد گرفت و همچنین ناپولی ، ولی سهمیه آخر به چه تیمی خواهد رسید ؟ ما پیش بینی می کنیم که یک جنگ حماسی بین رم و لاتزیو خواهد بود. حریفان سنتی و قدیمی که همین می تواند رقابت بین آن ها را داغتر هم بکند . ضمنا گاسپارینی از آتالانتا یک تیم بسیار عالی ساخته . راهیابی دوباره به لیگ قهرمانان قطعا در برنامه آن ها قرار دارد ، هرچند که کار راحتی نخواهد بود . آتالانتا فصل بعد حداقل سهمیه لیگ اروپا را کسب خواهد کرد .

فیورنتینا هم قطعا شانس خود را برای سهمیه اروپایی امتحان خواهد کرد. تیم وینچنزو مونتلا شروع ضعیفی داشت ولی آن ها شروع به کسب امتیاز کرده اند . آن ها توانستند پشت سر هم آث میلان و سمپدوریا را شکست دهند ، رقابت سهمیه لیگ اروپا قطعا جذاب خواهد بود.

شانسهای سقوط

۶ تیم برای عدم سقوط خواهند جنگید . لچه ، برشیا و ورونا باید در ابتدای فصل تا آنجایی که می توانند امتیاز جمع کنند. پارما هم فصل سختی در پیش خواهد داشت. روبرتو دآورسا فصل پیش پارما را به جایگاه چهاردهم رساند ولی این فصل شروع ضعیفی داشته اند . ما مطمئنیم که نتایج عجیب و غریبی در این فصل رقم خواهد خورد. اگر این اتفاق بیفتد تیم های بزرگ امتیازاتی را از دست خواهند داد که باعث می شود این فصل سری آ یکی از جذاب ترین و جنجالی ترین فصل ها در سال های اخیر باشد‌ .

میرالم-پیانیست-زیر-نظر-ساری
میرالم پیانیست زیر نظر ساری
با اینکه او از نظر آماری از جورجینیو...
از-اتهام-سنگین-تا-درخشش-کنونی
از اتهام سنگین تا درخشش کنونی
تا قبل از کالچوپولی در سال ۲۰۰۶...
آیا-رقیبی-برای-یوونتوس-هست-؟
آیا رقیبی برای یوونتوس هست ؟
یوونتوس باز هم در جایگاه اول...
اینتر-کپی-برابر-اصل-یوونتوس
اینتر کپی برابر اصل یوونتوس
ممکن است که یوونتوس جدید در کلاس...