شرایط سخت یووه برابر اتلتیکو
شرایط-سخت-یووه-برابر-اتلتیکو

به نقل از 4-4-2 : مصدوم های یوونتوس ممکن است باعث تغییر تاکتیک از طرف ساری در مقابل اتلتیکو مادرید شوند البته این یک گمانه زنی است . دو تیم از قدرتمندان اروپا امشب در مرحله گروهی رو در روی هم قرار می گیرند ، اتلتیکو مادرید پذیرای یوونتوس خواهد بود . مائوریتزیو ساری اولین بازی در این رقابت ها با بهبودی از سرماخوردگی شدید در کنار تیم خواهد بود ، ولی مقابله با اتلتیکوی سیمئونه می تواند برایش سردرد درست کند !

مائوریتزیو ساری اولین هدایت رسمی تیمش بعد از بهبود سرماخوردگی را شنبه در بازی خارج از خانه برابر فیورنتینا انجام داد . بازی آخر هفته برابر فیورنتینا به نظر می رسید که برای یوونتوس مثل قدم زدن در پارک بدون دردسر باشد ولی در انتها با مصدومیت عضلانی ۳ بازیکن کلیدی خواب را برای اولین بازی لیگ قهرمانان از چشمان ساری ربود !

ساری حالا برای شروع لیگ قهرمانان برابر اتلتیکو مادرید باید دنبال بازیکنان و فرمول دیگری باشد .

حتی در صورت آمادگی کامل تمام بازیکنام هم باز اتلتیکو مادرید حریف سرسختی برابر تیم ساری بود و حالا با این مصدومیت ها بانوی پیر کار سختی برابر اتلتیکو مادرید دارد‌ . اتلتیکو هم با شکست نا امید کننده ۲ بر صفر برابر رئال سوسیداد در بازی قبلی وارد این بازی می شود که همین هم باعث سنگین تر شدن جو بازی برای هر ۲ طرف می شود که بتوانند به مسیر پیروزی خودشان برگردند .

به نقل از نشریه گل ، ساری بدون داگلاس کاستا ، دنیلو و میرالم پیانیچ باید یک بازنگری در ترکیب خود برای بازی چهارشنبه برابر اتلتیکومادرید داشته باشد. در بازی آخر هفته ، بازی با مصدومیت داگلاس کاستا در دقایق اولیه شروع شد ، زمانی که داگلاس به خاطر مشکل عضلانی شروع به راه رفتن در زمین کرد و ساری فدریکو برناردسکی را جانشین او کرد . در ۴۵ دقیقه اول میرالم پیانیچ هم با همان مصدومیت از بازی خارج شد. در نیمه دوم رودریگو بنتانکور به جایش وارد شد ، مصدومیت سوم هم اتفاق افتاد و دنیلو نتوانست ۳۰ دقیقه آخر بازی را به اتمام برساند ، در پایان هم بازی بدون گل به اتمام رسید .

عذاب دیگر یووه مصدومیت دفاع راستش ماتیا دیشیلیو هست ، که همه این ها نشان می دهد ساری باید در ترکیب برابر اتلتیکو بازنگری اساسی انجام دهد .

بجز این مصدومیتها نباید فراموش کنیم که امره خان و ماریو مانژوکیچ هم در لیست نهایی ۲۵ نفره یوونتوس برای مرحله گروهی لیگ قهرمانان حضور ندارند ، که واقعا ساری را برای انتخاب بازی وسط هفته دچار چالش می کند . امره جان بازیکن ایده آلی برابر اتلتیکو بود که به شکل شگفت آوری در برنامه های ساری برای لیگ قهرمانان قرار نگرفت و بنابراین ساری باید نقشه دیگری بکشد .

احتمالا برناردسکی برای شروع بازی فراخوانده می شود ، درست مثل رودریگو بنتانکور . مطمئنا پائولو دیبالا باز هم کار را از روی نیمکت شروع خواهد کرد باید منتظر باشد که آیا ساری برای بازی تهاجمی تر او را وارد زمین کند که جلوی اتلتیکو مادرید احتمال آن بسیار کم است.

بازیکن تازه وارد آدرین ربیوت نیز کاندیدای شروع بازی هست ولی به نقل از اسکای اسپرت ایتالیا او هنوز از نظر فیزیکی به آمادگی کامل نرسیده و احتمالا بازی را از روی نیمکت شروع خواهد کرد و دقایقی بازی خواهد کرد . بازیکن سابق آرسنال آرون رمزی هم که دقیقا مثل ربیوت برابر فیورنتینا بازی نکرد در صف بازیکنان برای شروع بازی است ولی از آنجایی که دیر به تیم اضافه شده و از نظر قدرت بدنی در وضعیت مناسبی قرار ندارد مناسب این جدال فیزیکی برابر اتلتیکو مادرید نمی باشد .

ساری حالا می تواند با همان سیستم ۴-۴-۲ که برابر فیورنتینا بازی کرد (به نقل از هو اسکورد) وارد بازی شود و یا اینکه از سیستمی متناسب با بازیکنان کنونی استفاده کند .

اتلتیکو مادرید با گام هایی استوار وارد بازی می شوند و اشتیاق زیادی برای بازی برابر یوونتوسی دارند که در خط دفاع آماده به نظر نمی رسند . ساری احتمالا از تصمیم خود مبنی بر حذف امره جان و مانژوکیچ از لیست لیگ قهرمانان ناراحت است ولی هنوز انتخاب های خوبی برای جایگزینی مصدومان دارد . چه در سطح بازیکنان مصدوم باشند و چه نباشند .

لیگ-قهرمانان-باید-در-رأس-امور-باشد-!
لیگ قهرمانان باید در رأس امور باشد !
فدا کردن یک جام برای دیگری استایل...
دلیخت-ناجی-یووه-مقابل-اتلتیکو
دلیخت ناجی یووه مقابل اتلتیکو
دلیخت به عنوان بازیکن اصلی در...
پیش-بازی-یووه-vs-لکوموتیو-۱۵-آبان-۱۳۹۸
پیش بازی یووه vs لکوموتیو ۱۵ آبان ۱۳۹۸
یوونتوس با همان وضعیتی که به...
بررسی-عملکرد-بازیکنان-مقابل-لورکوزن-9-مهر-98
بررسی عملکرد بازیکنان مقابل لورکوزن ۹ مهر ۹۸
هرادکی داشت بزرگترین سوتی فصل...