زنان شگفت انگیز
زنان-شگفت-انگیز

بیانکونره ، سوپرکاپ ایتالیا را به افتخارات خود اضافه کرد . بعدازظهر یکشنبه ، در ورزشگاه دینو مانوتزی ، واقع در شهر چزنا ، یوونتوس با شکست ۲-۰ فیورنتینا ، فاتح سوپرکاپ ایتالیا شد. با گلزنی کریستینا گیرلی و آندرآ استاشکووا ، یوونتوس موفق شد پیروز شده و جام قهرمانی را به تورین بیاورد. سوپرکاپ تنها جامی بود که یووه نتوانست بود فتح کند.

می توان گفت با کسب کوپا ایتالیا مقابل فیورنتینا ، این دو تیم در دو فصل اخیر دشمنان شناخته شده هم هستند . ریتا گوآرینو [ سرمربق یووه ] با ترکیب مورد اطمینان و شناخته شده خودش ، ۴-۳-۳ بازی کرد و از ۳ مهره تهاجمی خودش ، کریستینا گیرلی ، انیئولا آلوکو و والنتینا چرنویا در خط حمله بهره می برد.

نیمه اول

اولین حمله بازی در دقیقه ۴ رخ داد ، جایی که چرنویا یک سانتر درون محوطه جریمه داشت و گیرلی که نفوذ کرده بود ، ضربه سرش را در امتداد دروازه زد ؛ بازی تماما دست یوونتوس بود تا جایی که در دقیقه ۱۱ یوونتوس با گل گیرلی پیش افتاد. یکبار دیگر چرنویا نقش کلیدیش را نشان داد و با اثر مستقیم در گل و پاسی که به گیرلی داد ، باعث شد این مهاجم گلزنی ایتالیایی ، توپ را به تور دروازه ویولا بچسباند.

یوونتوس از زمان گل تا به انتها نیمه اول ، بازی را در دست داشت و با فشاری که روی فیوره بود آنها فقط می توانستند از فواصل دور اقدام به شوت زنی کنند. در دقیقه ۳۵ یکبار دیگر یووه حمله کار شده ایی را انجام داد ، جایی که آلوکو سانتر کرد و توپ با ضربه سر سوفیه پدرسون با فاصله اندکی به بیرون رفت .

نیمه دوم

یوونتوس نیمه دوم عالی و تهاجمی شروعی کرد جایی که گیرلی روی سانتر چرنویا صاحب توپ شد و آلوکو را درون موقعیت قرار داد ، شوت آلوکو به سمت راست و بالای دروازه زده شد ؛ خیلی نزدیک بود در اوایل نیمه دوم بازی ۲-۰ بشه. روی توپ برگشتی روسوچی شانس گلزنی داشت اما شوتش با فاصله از تیرک دورتر به بیرون رفت. دخترای گوارینو موقعیت های زیادی را خلق میکردن ، یکی دیگر از این موقعیت ها ، شوت از راه دور و سرکش گالی بود که با فاصله‌ایی اندک از کنار دروازه به بیرون رفت.

ماریا آلوز در دقیقه ۵۸ بجای روسوچی وارد زمین شد و در همین دقایق بریتنر به سمت دروازه جولیانی ( گلر یووه ) شوت زد اما این شوت به اندازه‌ایی نبود که گلر یووه را به دردسر بیاندازد. ۱۳ دقیقه به پایان بازی باقی مانده بود که آریانا کاروسو به بازی آمد و با وجود ۲ بازیکن تازه نفس یوونتوس نگرانیش بابت حملات فیورنتینا کم شده بود. دقیقه ۸۸ ، بازیکنی به زمین اومد که سوپرکاپ یوونتوس را تضمین کرد ؛ آندرآ استاشکووا بجای آلوکو وارد میدان شد . این بازیکن اهل چک فقط ۲ دقیقه نیاز داشت تا گل بزند و با اولین لمس توپش ، بدون هیچ شک و تردیدی ، پیروزی ۲-۰ یوونتوس را رقم زد.

سن-فقط-یک-عدد-است
سن فقط یک عدد است
برای سومین بار طی ۳ هفته گذشته...
شکست-یووه-مقابل-لاتزیو-در-سوپرکاپ
شکست یووه مقابل لاتزیو در سوپرکاپ
مائوریتزیو ساری در کنفرانس خبری...
خداحافظی-با-کوپا
خداحافظی با کوپا
۱۰ دقیقه بعد از ورود کانسلو او...
مکس-آلگری-:-کوپا-ایتالیا-یک-هدف-اصلی-برای-ماست-!
مکس آلگری : کوپا ایتالیا یک هدف اصلی برای ماست !
مکس آلگری سرمربی 51 ساله و اهل...