رقیب های یووه در مرحله گروهی لیگ قهرمانان 2020
رقیب-های-یووه-در-مرحله-گروهی-لیگ-قهرمانان-2020

مراسم مونت کارلو برای یوونتوس سورپرایزی نداشت و یوونتوس باید با تیم‌هایی رقابت کند که در سال‌های گذشته نیز با آن ها در مرحله گروهی بازی کرده است . نکته جالب توجه راجع به اتلتیکو، لورکوزن و لوکوموتیو این است که هر سه این تیم‌ها در بالای جدول در لیگ‌های داخلی کشورشان حضور دارند.

اتلتیکو مادرید

بعد از تقابل یووه و این تیم در مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان فصل پیش که با هتریک رونالدو و حذف اتلتیکو در تورین همراه بود یوونتوس یکبار دیگر در بازی‌ های پیش فصل مقابل این تیم قرار‌گرفت. این بازی در استکهلم سوئد انجام شد و با باخت ۲ بر ۱ یووه همراه بود.

یووه و اتلتیکو در اروپا ۹ بار با هم بازی کرده‌اند که ۱ مساوی، ۵ پیروزی برای یوونتوس و ۳ برد برای اتلیتکو بوده است.

اتلتیکو بعد از نایب قهرمانی در فصل پیش لالیگا توانست جواز حضور در این بازی ها را بدست آورد . آن ها با تیم اول ( بارسلونا ) ۱۱ امتیاز اختلاف داشتند. اکنون در هفته دوم لالیگا تیم سیمئونه جایگاه اول را در میان تیم‌های اسپانیایی دارد و آن ها دو پیروزی در برابر ختافه و لگانس کسب کرده اند .

بایرلورکوزن

بعد از ۱۷ سال یوونتوس باید مجددا با این تیم بازی کند‌ . این دو تیم آخرین بار در سال ۲۰۰۲ در گروه دوم مسابقات با هم همگروه بودند . در بازی اول یوونتوس تواسنت ۴ بر ۰ در استادیوم دل‌آلپی پیروز شود و در بازی دوم در زمین این تیم با نتیجه ۳ بر ۱ شکست خورد .

این دو بازی تن ها بازی‌های یووه و لورکوزن مقابل هم بوده است . در گروه یوونتوس لاکرونیا و آرسنال نیز حضور داشتند که لورکوزن و لاکرونیا در عین ناباوری به عنوان تیم‌های اول و دوم صعود کردند. در رقابت‌های آن سال لاکرونیا با حضور در فینال و شکست ۲ بر ۱ مقابل رئال مادرید به عنوان نایب قهرمانی رسید . بایر سال پیش در بوندسلیگا ۴ ام شد و با تیم اول ۲۰ امتیاز فاصله داشت و در فصل جاری با ۲ پیروزی در ۲ بازی در بالای جدول حضور دارد. آن ها در این دو بازی پادربورن و دوسلدورف را شکست داده‌اند .

لوکوموتیو مسکو

مانند لورکوزن آن ها نیز تنها دو بار با یوونتوس دیدار داشته‌ اند این دیدار در فصل ۱۹۹۳/۹۴ در قالب جام یوفا در مرحله یک شانزدهم نهایی انجام شد. بعد از برد ۳ بر ۰ یووه در دل‌ آلپی با گل‌های باجو و راوانلی، در بازی برگست نیز یووه توانست در مسکو به لطف گل ماروکی ۱ بر ۰ پیروز شود.

این تیم روسی که مستقیما سهمیه حضور در لیگ قهرمانان را کسب کرده است سال گذشته در لیگ روسیه دوم شد‌ و با تیم اول یعنی زنیت ۸ امتیاز فاصله داشت‌ . آن ها اکنون با ۱۴ امتیاز به همراه تیم‌های کراسنودار، اسپارتاک، روستوف و زنیت در مقام اول حضور دارند. ۴ برد ۲ مساوی و ۱ شکست نتیجه کار آن ها در لیگ روسیه بوده است .

لیگ-قهرمانان-باید-در-رأس-امور-باشد-!
لیگ قهرمانان باید در رأس امور باشد !
فدا کردن یک جام برای دیگری استایل...
دلیخت-ناجی-یووه-مقابل-اتلتیکو
دلیخت ناجی یووه مقابل اتلتیکو
دلیخت به عنوان بازیکن اصلی در...
پیش-بازی-یووه-vs-لکوموتیو-۱۵-آبان-۱۳۹۸
پیش بازی یووه vs لکوموتیو ۱۵ آبان ۱۳۹۸
یوونتوس با همان وضعیتی که به...
بررسی-عملکرد-بازیکنان-مقابل-لورکوزن-9-مهر-98
بررسی عملکرد بازیکنان مقابل لورکوزن ۹ مهر ۹۸
هرادکی داشت بزرگترین سوتی فصل...