دلیخت ناجی یووه مقابل اتلتیکو
دلیخت-ناجی-یووه-مقابل-اتلتیکو

ماتیاس دلیخت با تکل استثنایی خود آخرین سنگر برای حفاظت از برد یووه شد . در تابستان تقریبا تمامی تیم ها به دنبال ماتیاس دلیخت بودند.

مدافع هلندی نمایش های بدون نقصی برای آژاکس انجام داد و موجب راهیابی آن ها به نیمه نهایی لیگ قهرمانان شد . تعداد زیادی از باشگاه های بزرگ اروپا به دنبال او بودند از جمله بارسلونا و منچستریونایتد ، ولی یوونتوس برنده این رقابت شد و با ۸۵ میلیون یورو او را به خدمت گرفت . او شروع سختی برای بازی در تورین داشت و حتی پتریک کلایورت گفت که احساس می کند دلیخت از انتخاب یوونتوس به جای بارسلونا پشیمان است.

ولی این مدافع ۲۰ ساله نشان داد که چرا یوونتوس چنین هزینه گزافی برای او پرداخت کرده.

دلیخت به عنوان بازیکن اصلی در بازی یوونتوس و اتلتیکو مادرید وارد آلیانز استادیوم شد و عملکردی عالی نشان داد. او عملکردی فوق العاده نشان داد تا تیم مائوریتزیو ساری بتواند با نتیجه ۱ بر صفر مقابل حریف خود به برتری برسد. ولی اگر دلیخت به تکل خود در دقیقه ۸۳ دروازه را نجات نداده بود می توانست نتیجه دیگری رقم بخورد . در دقیقه ۸۳ به نظر می رسید که ضربه آنخل کورئا که در موقعیت تک به گل به وجود آمده بود بازی را به تساوی خواهد کشاند .

ولی دلیخت نظر دیگری داشت. او از کنار با تکل بی نظیر خود سنگری شد که کورئا نتواند گل تساوی را به تور دروازه یووه برساند.

عجب مبارزه ای ! البته ضربه کورئا نقصهایی داشت که دلیخت بتواند آن توپ را دفع کند. ولی دلیخت فضای زیادی را پوشش داد تا بتواند این مبارزه بدون نقص را عملی کند. پس از بازی دوباره از او سوال شد که آیا از بازی در یووه خوشحال است ؟ او در پاسخ به اسکای اسپرت ایتالیا گفت :

" زمانی که شما به باشگاهی با اهمیت بالا مانند یوونتوس وارد می شوید قطعا تحت فشار قرار می گیرید ، ولی اگر من احساس میکردم نمی توانم از پسش برآیم اینجا نبودم. "

لیگ-قهرمانان-باید-در-رأس-امور-باشد-!
لیگ قهرمانان باید در رأس امور باشد !
فدا کردن یک جام برای دیگری استایل...
پیش-بازی-یووه-vs-لکوموتیو-۱۵-آبان-۱۳۹۸
پیش بازی یووه vs لکوموتیو ۱۵ آبان ۱۳۹۸
یوونتوس با همان وضعیتی که به...
بررسی-عملکرد-بازیکنان-مقابل-لورکوزن-9-مهر-98
بررسی عملکرد بازیکنان مقابل لورکوزن ۹ مهر ۹۸
هرادکی داشت بزرگترین سوتی فصل...
شرایط-سخت-یووه-برابر-اتلتیکو
شرایط سخت یووه برابر اتلتیکو
اتلتیکو مادرید اشتیاق زیادی...