دلیخت فیل جونز جدید است
دلیخت-فیل-جونز-جدید-است

من نمیخواهم بگویم که منچستر یونایتد شانس اورد که با ماتیاس دلیخت قرارداد امضا نکرد ، برای اینکه این مدافع ۲۰ ساله کماکان یکی از بهترین ها در بین هم سن و سال های خود می باشد . هلندی ۲۰ ساله پرطرفدارترین مدافع اروپا بود و شیاطین سرخ یکی از تیم های خواهان او از آژاکس بودند .

یوونتوس موفق شد که با پیشنهاد ۷۵ میلیون یورویی موافقت دلیخت را جلب کند . البته به گفته گاردین سطح بازی این بازیکن ملی پوش به هیچ وجه در حد فصل گذشته که به نیمه نهایی لیگ قهرمانان رسیدند نبوده .

هدف این فصل او قهرمانی لیگ قهرمانان با این تیم ایتالیایی بود . بسیاری از توئیت کنندگان او را فیل جونز هلندی خطاب کرده اند !

قهرمانان سری آ با اتلتیکو مادرید به تساوی ۲-۲ رسیدند و دلیخت بازیکنی بود که به هیچ وجه کیفیت خوبی از خود نشان نداد . یکی از کاربران تویتر به نام مارک جشویند می نویسد : " از دیدن بازی دلیخت در یوونتوس معده درد می گیرم . بازیکنی مثبت که مدام حریف را تحت فشار میگذاشت به بازیکنی تنبل که فقط منتظر ارسال های راحت می باشد تبدیل شده . "

طرفداران به طرز خود خواهانه ای او را فیل جونز هلندی خطاب می کنند . کاربر دیگری به نام پایاس می نویسد : " دلیخت خیلی زود به فیل جونز هلندی تبدیل شد " . در آن سو لکلسر تویت می کند : " دلیخت یه نسخه افتضاح تر از فیل جونز است " .

خیلی از طرف طرفداران در شبکه های اجتماعی می گویند دلیخت برای تطبیق با یوونتوس احتیاج به زمان دارد .

تولد-35-سالگی-رونالدو-و-لیگ-قهرمانان
تولد ۳۵ سالگی رونالدو و لیگ قهرمانان
رونالدو در سن ۳۵ سالگی آماده...
رونالدو-در-دهه-دوم-۲۰۰۰
رونالدو در دهه دوم ۲۰۰۰
آمار گلزنی آن ها افت کرده که مشخصا...
مثلث-هجومی-HDC
مثلث هجومی HDC
برای ساری تصمیم سختی در راه است...
نگاهی-به-عملکرد-کاستا-زیر-نظر-ساری
نگاهی به عملکرد کاستا زیر نظر ساری
او اگر در طول ۷ ماه باقی مانده...