دلایل نیاز یووه به پوگبا
دلایل-نیاز-یووه-به-پوگبا

اگر او در این تابستان به یوونتوس برگردد می‌توان نام یویو را بر روی او گذاشت. او در سال ۲۰۱۲ دوران حرفه‌ای خود را در منچستر آغاز کرد و در ادامه به تورین رفت و با نمایش فوق‌العاده خود در ایتالیا منچستر را متقاعد کرد که او را برگرداند.این معامله برای آن ها ۹۰ میلیون پوند هزینه داشت.

اما اکنون شرایط تغییر کرده است و احتمال برگشت او به تورین غیر قابل انکار است.

بر اساس گزارشات کوریره دلو اسپورت، یوونتوس با او به توافق شخصی رسیده است و پاراتیچی بعد از باخت فرانسه در مقابل ترکیه با او دیدار داشته است. از طرفی منابع بلیچر ریپورت مدعی شده‌اند که در مذاکرات یوونتوس و پوگبا پیشرفت زیادی انجام نشده است. با این وجود علاقه یوونتوس به پوگبا مشخص شده است و این بازیکن نیز می‌خواهد منچستر را ترک کند.

منابع نزدیک به بلیچر ریپورت گزارش داده‌اند که یوونتوس از زمانی که نارضایتی پوگبا در منچستر مشخص شده است به دنبال او بوده‌اند و متوجه شده اند که شرایط او به نوعی است که می‌توانند او را در این پنجره نقل و انتقالات جذب کنند. از طرفی یوونتوس ، رئال مادرید را رقیب خود در این انتقال می‌داند و قیمت او ۱۴۰ میلیون یورو برآورد شده است. مدیران منچستر یونایتد این قیمت را برای او در نظر گرفته اند زیرا معتقدند با قهرمانی در جام جهانی قیمت او افزایش یافته است.

رئال مادرید پس از چند سال باید به فکر جایگزینی برای زوج مودریچ و تونی کروس باشد و پوگبا یکی از بهترین کاندیدها برای آن هاست و عملکرد ضعیف رئال در فصل گذشته فلورنتینو پرز را وادار به تقویت خط هافبک تیم کرده است.

چرا یوونتوس او را می‌خواهد ؟

بعد از حذف از مرحله یک چهارم نهایی در لیگ قهرمانان ضعف‌ های یوونتوس در خط هافبک مشخص شد. مدیران تیم در تابستان گذشته رونالدو را به خدمت گرفتند تا بتوانند با او قهرمان اروپا شوند اما خط هافبک ضعیف یوونتوس برای او موقعیت زیادی در این رقابت‌ ها نساخت تا عملکرد خود را تکرار کند . به نظر می‌رسد که پیانیچ در کنار خود یک هافبک خوب دیگر احتیاج دارد تا بتواند عملکرد بهتری داشته باشد .

او در سیستم آلگری در بعضی بازی‌ها بار سنگینی به دوش می‌کشید و نمی توانست بازی خود را به خوبی به نمایش بگذارد.

مدیران یوونتوس در این فصل به فکر بازیکنانی هستند که در داخل زمین و رختکن تیم بر روی سایر بازیکنان تاثیر گذار باشند. اولین نکته مثبت پوگبا مسائل تبلیغاتی او است . با خرید او یوونتوس می‌تواند درآمد خوبی در مارکتینگ و فروش پیراهن‌ ها داشته باشد. منچستر نیز از این مسائل به خوبی آگاه است به همین دلیل به راحتی به او اجازه خروج نمی‌دهد .

مسئولان یونایتد همیشه او را غیر قابل فروش می‌دانند . همچنین خروجی‌های آن ها در این سال لوکاکو، سانچز و احتمالا دخیا است که با خروج پوگبا قطعا عملکرد فاجعه باری در این فصل خواهند داشت به همین دلیل جدایی او از این تیم آنچنان آسان نیست. با این وجود آنها اعلام کرده‌اند پیشنهاد های مناسب را برای پوگبا بررسی می‌کنند‌.

چالش اصلی یوونتوس رقابت با رئال مادرید است .

زیدان معتقد است که او می‌تواند از پوگبا به بهترین نحو ممکن استفاده کند. یوونتوس نیز در صورت به خدمت گرفت گواردیولا یا ساری می‌تواند گزینه جذابی برای پوگبا باشد‌ تا با آنها کار کند. در بین اطرافیان او یک حس وجود دارد که او از بین رئال و یوونتوس احتمالا تیم مادریدی را انتخاب می‌کند‌ اما مسئله این است که رئال مادرید به دلیل هزینه زیاد برای یوویچ و هازارد و تمدید قرارداد با کروس دست پایین را در این معامله دارد.

همچنین دستمزد او یک مسئله دیگر برای یوونتوس است با این حال او بالاترین دستمزد را در یووه نخواهد داشت .

بر اساس گزارشات سان او حقوقی معادل ۵۰۰ هزار یورو در هفته می‌خواهد که نسبت به دستمزد فعلی او ۲۰۰ هزار یورو افزایش می‌یابد. جا دادن دیبالا در قرارداد او کار را برای یوونتوس راحت تر از گذشته خواهد کرد . منچستر از گذشته به دیبالا علاقه داشته است و با رفتن لوکاکو نیز می‌تواند یکی از گزینه‌های خوب برای یونایتد باشد.

اما خود دیبالا در این مقطع زمانی علاقه‌ای برای حضور در لیگ برتر ندارد مخصوصا به باشگاهی که در لیگ قهرمانان حضور ندارد.

بنابراین راحت ترین کار برای باشگاه فروش بازیکنان است. بر اساس گزارش کالچو مرکاتو یوونتوس با فروش مانژوکیج ، کانسلو ، کوادرادو و پرین به راحتی می‌تواند ۱۰۰ میلیون یورو به دست بیاورد. مسئولان یونایتد امیدوارند او را حداقل یک فصل دیگر در تیم نگه دارند اما اگر یک پیشنهاد ۱۴۰ میلیون یورویی از طرف باشگاهی برسد می‌تواند باعث جدایی او از منچستر شود .

از-ژاکا-تا-ربیوت
از ژاکا تا ربیوت
ربیوت از زمان ورود به یوونتوس...
احتمال-تمدید-قرارداد-دیبالا-و-نقش-ژرژ-مندس
احتمال تمدید قرارداد دیبالا و نقش ژرژ مندس
توتواسپرت به نقل از کالچومرکاتو...
مشتری-جدید-مویز-کین
مشتری جدید مویز کین
بر اساس گزارشات ولورهمپتون به...
5-بازیکنی-که-یوونتوس-باید-آن-ها-را-به-خدمت-بگیرد
۵ بازیکنی که یوونتوس باید آن ها را به خدمت بگیرد
تیم در سال گذشته در هافبک و دفاع...