دلایل ارجحیت لوکاکو بر دیبالا
دلایل-ارجحیت-لوکاکو-بر-دیبالا

براساس صحبت‌های نیکولو آموروسو لوکاکو مهاجم منچستر یونایتد گزینه مناسبتری برای یوونتوس نسبت به دیبالا به شمار می‌آید. صحبت‌هایی برای معاوضه این بازیکن اکنون در حال جریان است و به نظر می‌رسد که دیبالا محبوبیت سابق خود را در بین مدیران باشگاه از دست داده است. مهاجم بلژیکی منچستر در این فصل قصد دارد تا منچستر را ترک کند و در گذشته نیز از علاقه خود برای پیوستن به سری‌آ گفته بود.

لوکاکو در این فصل تا آستانه پیوستن به اینترمیلان قرار داشت اما خواسته‌های مالی منچستر یونایتد برای این مهاجم ۲۶ ساله تاکنون توسط اینتر برآورده نشده است.

جذب دیبالا برای یونایتد می‌تواند قدم بسیار بزرگی در لیگ برتر باشد. شیاطین سرخ در سال گذشته رتبه ششم را در جزیر کسب کردند و اکنون هدف آن ها رسیدن به مقام‌های بالاتر در این لیگ است. با این وجود آموروسو معتقد است که لوکاکو به نحو بهتری می‌تواند با رونالدو هماهنگ شود و کارایی بیشتری نسبت به دیبالا خواهد داشت. او معتقد است که در این معاوضه یوونتوس سود بیشتری خواهد کرد.

او در مصاحبه با ال بیانکونرو گفت : " قدرت بدنی لوکاکو برای یوونتوس یک امتیاز مثبت به شمار می‌رود . اگر او به یوونتوس بیاید باید با رونالدو هماهنگ شود. حرکات و فیزیک بدنی او به رونالدو کمک زیادی در زمین بازی خواهد کرد. او بازیکنی است که می‌تواند تفاوت‌ها را رقم زند. اگر او مشکل خاصی نداشته باشد می تواند در کوتاه مدت بازیکن مهمی برای یووه باشد. "

علاوه بر این، او مهره گشمده یوونتوس در لیگ قهرمانان خواهد بود‌.

او در ادامه گفت : " دیبالا تکنیک بیشتری نسبت به او دارد اما رومرو نیز از این‌نظر بازیکن ضعیفی نیست. او از تکنیک و فیزیک بدنی‌اش به طور همزمان به خوبی استفاده می‌کند. از آن طرف دیبالا در لیگ قهرمانان بدلیل ضعف بدنی‌اش کمتر توانسته است از تکنیک خود استفاده کند. من فکر می کنم انتخاب لوکاکو از طرف مدیریت باشگاه بسیار منطقی است. "

اکنون منچستر شانس بالایی برای جذب دیبالا دارد اما براساس گزارشات دیبالا برای انتخاب منچستر مردد است و دوست دارد سال بعد در لیگ قهرمانان بازی کند. مدیران یونایتد خوشبین هستند که بتوانند با بازیکن ۲۵ ساله یوونتوس تا آخر هفته قرارداد امضا کنند و او را به الدترافورد بیاورند.

تا-40-سالگی-بازی-می-کنم
تا ۴۰ سالگی بازی می کنم
زندگی بسیار سلامت و تمریناتی...
مصاحبه-کریستیانو-رونالدو-با-فرانس-فوتبال-قسمت-آخر
مصاحبه کریستیانو رونالدو با فرانس فوتبال قسمت آخر
هرجا که باشم ، برنده ام . خیلیا...
مصاحبه-کریستیانو-رونالدو-با-فرانس-فوتبال-قسمت-سوم
مصاحبه کریستیانو رونالدو با فرانس فوتبال قسمت سوم
استعداد ذاتیه ، بدون استعداد...
مصاحبه-کریستیانو-رونالدو-با-فرانس-فوتبال-قسمت-دوم
مصاحبه کریستیانو رونالدو با فرانس فوتبال قسمت دوم
کریستیانو معتقده که در کنار بازیکنان...