خداحافظی با کوپا
خداحافظی-با-کوپا

یوونتوس در شب گذشته در مرحله یک چهارم نهایی از جام حذفی کنار رفت . آن ها در برابر یک آتالانتای آماده قرار گرفتند که درخشش کاستانه و زاپاتا منجر به شکست آن ها شد.

در ابتدای بازی آتالانتا هجومی بازی را شروع کرد. حرکات آتالانتا توسط گومز، جیمسیتی و زاپاتا صورت می‌ گرفت. از طرف دیگر یوونتوسی‌ها نیز در زمین آتالانتا توپ را در ابتدای بازی می چرخاندند. شزنی در ابتدا توانست توپ گومز را به خوبی دفع کند تا مانع از گلزنی او در دقایق ابتدایی شود.

هر دو تیم قبل از نیمه اول مجبور به تعویض یکی از بازیکنان خود بودند . گاسپرینی مربی آتالانتا ایلیچیچ را تعویض و به جای او پاسالیچ را به میدان آورد در حالی که آلگری مجبور به تعویض کیلینی بود که از مصدمیت رنج می‌برد .

در ادامه دیشیلیو مجبور به بازی در دفاع مرکزی بود .

۱۰ دقیقه بعد از ورود کانسلو او یک اشتباه بچگانه کرد که منجر به گل اول آتالانتا شود و کاستانه توانست با پای راست خود دروازه شزنی را باز کند . پس از آن یوونتوس شرایط بدتری را نیز تجربه کرد. زاپاتا که دفاع یوونتوس را باز شده دید به راحتی با یک شوت توپ را به سمت چپ دروازه شزنی زد و آن ها برتری خود را در نیمه اول دو برابر کردند .

بعد از این گل الگری به دلیل اعتراض به داور از کنار زمین اخراج شد. آلگری معتقد بود قبل گل دوم بر روی دیبالا خطا صورت گرفته است .

در نیمه دوم یوونتوس احتیاج داشت برای رسیدن به گل بهتر بازی کند و چند نشانه از بازی هجومی آن ها با حرکات رو به جلوی برناردسکی به چشم می‌خورد. همچنین روگانی بر روی یکی از کرنر‌ها فرصت خوبی برای رسیدن به گل داشت که آن را از دست داد. یوونتوس فشار خود را در بازی ادامه داد اما آتالانتا بقدری خوب بود که یوونتوس برای اولین بار در این فصل نتوانست موفق به گلزنی شود.

در ادامه بازی کاستا به جای دیبالا به زمین آمد و خدیرا با پیانیچ تعویض شد. در انتهای بازی دیشیلیو با یک پاس کاملا اشتباه شرایط را برای گل سوم آتلانتا مهیا کرد و یوونتوس این بازی را ۳ بر صفر به حریف خود واگذار کرد . یوونتوس بعد از ۴ سال به ماجراجویی خود در کوپا ایتالیا پایان داد و از این بازی‌ها کنار رفت.

سن-فقط-یک-عدد-است
سن فقط یک عدد است
برای سومین بار طی ۳ هفته گذشته...
شکست-یووه-مقابل-لاتزیو-در-سوپرکاپ
شکست یووه مقابل لاتزیو در سوپرکاپ
مائوریتزیو ساری در کنفرانس خبری...
زنان-شگفت-انگیز
زنان شگفت انگیز
می توان گفت با کسب کوپا ایتالیا...
مکس-آلگری-:-کوپا-ایتالیا-یک-هدف-اصلی-برای-ماست-!
مکس آلگری : کوپا ایتالیا یک هدف اصلی برای ماست !
مکس آلگری سرمربی 51 ساله و اهل...