تمامی ارقام و احتمالا در مورد کامبک یوونتوس
تمامی-ارقام-و-احتمالا-در-مورد-کامبک-یوونتوس

یوونتوس در روز سشنبه وظیفه سنگینی خواهد داشت. آن ها باید ۳ گل بزنند و در عین حال دورازه خود را بسته نگه‌ دارند. آن ها همچنین می‌توانند ۲ گل به ثمر برسانند و بازی را به وقت اضافه بکشانند . با این وجود یوونتوس ماسیمیلیانو آلگری در این فصل عادت به زدن گل‌های زیاد نداشته است و حتی بازی‌های خانگی نیز استثنا نبوده است. در مدت زمان حضور آلگری، یوونتوس تنها ۳ بار موفق شده‌ است در لیگ قهرمانان در خانه ۳ گل بزند .

اولین برد سه گله یوونتوس در مقابل المپیاکوس بود که در فصل ۲۰۱۴/۱۵ اتفاق افتاد. قبل از این بازی یوونتوس دو بازی خارج از خانه مقابل المپیاکوس و اتلتیکو مادرید را شکست خورده بود و باید این بازی را پیروز می‌شدند تا بتوانند از گروه خود صعود کنند. این بازی با نتیجه ۳ بر ۲ به نفع یوونتوس تمام شد .

بازی دوم، برد خاطره‌انگیز یوونتوس در مقابل بارسلونا بود که با درخشش دیبالا با نتیجه ۳ بر صفر به اتمام رسید .

این بازی یکی از بهترین‌ نمایش‌های آلگری در دوران حضورش در یوونتوس بود . آخرین بازی نیز برد ۳ بر ۰ یوونووس در برابر یانگ بویز بود که در مرحله گروهی این فصل اتفاق افتاد و در این بازی نیز دیبالا با هتریک خود پایه‌ گذار اصلی این پیروزی بود‌ .

در موارد بالا تنها بازی با بارسلونا در مرحله حذفی بود و دو بازی دیگر در مرحله گروهی انجام شد . همچنین در دوران حضور آلگری ۴ بازی ۲ بر صفر به نفع یوونتوس تمام شد که این نتیجه می‌تواند بازی مقابل اتلتیکو را به پنالتی بکشاند‌. برد ۲ بر صفر مقابل مالمو، سویا، دینامو زاگرب و المپیاکوس اتفاق افتاد. موارد بالا نیز تماما در مرحله گروهی رخ داده است .

از طرف دیگر، اتلتیکو مادرید در دوران حضور دیگو سیمئونه در ۳ بازی خارج از خانه در لیگ قهرمانان ۳ گل یا بیشتر دریافت کرده است‌ .

باخت ۳ بر ۲ آن ها مقابل المپیاکوس، باخت ۳ بر صفر در مقابل رئال در برنابئو در نمیه نهایی فصل ۲۰۱۶/۱۷ و باخت ۴ بر صفر مقابل دورتموند در فصل جاری مسابقاتی بوده‌اند که تیم سیمئونه با سه گل یا بیشتر شکست خورده‌اند . با این وجود، آمار نشان می‌دهد تیم سیمئونه تنها ۱۱ بار در بازی‌های خارج از خانه ۳ گل دریافت کرده است و ۷ مورد آن اگر در بازی فردا شب اتفاق بیافتد منجر به صعود یوونتوس می‌شود .

۷ مورد از ۱۹۸ بازی خانگی یعنی ۳ درصد از بازی‌ها اگر بخواهیم از طریق آمار شانس یوونتوس را بررسی کنیم. همچنین سیمئونه ۹ بازی را ۲ بر صفر شکیت خورده است که ۳‌.۵ درصد کل بازی‌های او خارج از خانه بوده است . اعداد نشان می‌دهد که یوونتوس وظیفه بسیار سختی در مقابل اتلتیکو مادرید دارد اما آن ها اولین و آخرین تیمی نیستند که می‌خواهند کامبک بزنند .

لیگ-قهرمانان-باید-در-رأس-امور-باشد-!
لیگ قهرمانان باید در رأس امور باشد !
فدا کردن یک جام برای دیگری استایل...
دلیخت-ناجی-یووه-مقابل-اتلتیکو
دلیخت ناجی یووه مقابل اتلتیکو
دلیخت به عنوان بازیکن اصلی در...
پیش-بازی-یووه-vs-لکوموتیو-۱۵-آبان-۱۳۹۸
پیش بازی یووه vs لکوموتیو ۱۵ آبان ۱۳۹۸
یوونتوس با همان وضعیتی که به...
بررسی-عملکرد-بازیکنان-مقابل-لورکوزن-9-مهر-98
بررسی عملکرد بازیکنان مقابل لورکوزن ۹ مهر ۹۸
هرادکی داشت بزرگترین سوتی فصل...