تا 40 سالگی بازی می کنم
تا-40-سالگی-بازی-می-کنم

کریستیانو رونالدو امروز تولد ۳۵ سالگی خود را جشن گرفت ولی برنامه ای برای بازنشستگی ندارد

او می خواهد تا ۴۰ سالگی به ورزشی که به آن عشق می‌ورزد ادامه دهد . او به تازگی اعلام کرده که احساس می‌کند در آماده ترین حالت بدنی دوران خود به سر می‌برد ، در حالی که اغلب فوتبالیست های حرفه ای در این سن بازنشسته شده‌اند. مهاجم یوونتوس در فرمی ایده‌آل بسر می‌برد و این فرم می‌تواند ساری را به قهرمانی در سری آ برساند اعلام کرده که می‌خواهد ۵ سال دیگر به فوتبال در سطح اول دنیا ادامه دهد.

او در مصاحبه با مارکا گفت : بازنشستگی من به احساسم بستگی دارد چون از نظر فیزیکی کاملا آماده‌ام و مشکلی نیست.

زندگی بسیار سلامت و تمرینات عالی‌ای دارم و به راحتی تا ۴۰ سالگی می‌توانم بازی کنم. هر شروعی قطعا پایانی دارد و من هم مطمئنم که نمی‌توانم در تمام عمرم در سطح اول دنیا فوتبال بازی کنم ولی هنوز احساس قدرت می کنم و می‌ خواهم به بردن افتخارات مهم ادامه دهم . می توانستم سال آینده به فوتبالم پایان دهم ولی می‌توانم تا ۴۰ و یا ۴۱ سالگی ادامه دهم .

نمی‌دانم تا کی ولی همیشه اعتقاد داشته‌ ام از لحظه لذت ببرم و در حال حاضر بهترین لحظات زندگیم را سپری می‌کنم.

بازیکن سابق اسپورتینگ لیسبون ، منچستر یونایتد ، و رئال مادرید تا کنون ۶۲۳ گل در ۸۳۳ بازی به ثمر رسانده که ۵۰ تا از آنها در ۷۰ بازی آخر او برای یوونتوس بوده. او ۲۸ گل در فصل اول (در تمامی رقابت‌ها) به ثمر رسانده و برنده سری آ شده ، امسال هم تا اینجای فصل ۲۲ گل به ثمر رسانده.

او درباره جا افتادن در ایتالیا گفت : اولین کاری که هنگام انتقال به باشگاه جدید انجام می دهم این است که خودم باشم نه چیز دیگری !

سبک کاری من همیشه ثابت است. اگر یک بیزنسمن هم بخواهد مدام همه چیز را خراب کند و از نو بسازد قطعا با مشکل مواجه خواهد شد . من از سن بسیار پایین همیشه زیر فشار بوده‌ام . زمانی که به مادرید رفتم گران‌ترین بازیکن تاریخ فوتبال بودم. در منچستر‌یونایتد بعد از آنکه در ۲۳ سالگی اولین توپ طلایم را بردم همیشه به خودم می‌گفتم که "نگاه کن ! همیشه باید این جایزه را ببری."

در طی ۱۰-۱۲ سال گذشته همیشه فشار مضاعفی را تحمل می‌کردم .

مصاحبه-کریستیانو-رونالدو-با-فرانس-فوتبال-قسمت-آخر
مصاحبه کریستیانو رونالدو با فرانس فوتبال قسمت آخر
هرجا که باشم ، برنده ام . خیلیا...
مصاحبه-کریستیانو-رونالدو-با-فرانس-فوتبال-قسمت-سوم
مصاحبه کریستیانو رونالدو با فرانس فوتبال قسمت سوم
استعداد ذاتیه ، بدون استعداد...
مصاحبه-کریستیانو-رونالدو-با-فرانس-فوتبال-قسمت-دوم
مصاحبه کریستیانو رونالدو با فرانس فوتبال قسمت دوم
کریستیانو معتقده که در کنار بازیکنان...
مصاحبه-کریستیانو-رونالدو-با-فرانس-فوتبال-قسمت-اول
مصاحبه کریستیانو رونالدو با فرانس فوتبال قسمت اول
همیشه آخرین گلا واسم مهمتر بوده...