بررسی وضعیت تیم قبل از بازی دوستانه با اتلتیکو
بررسی-وضعیت-تیم-قبل-از-بازی-دوستانه-با-اتلتیکو

یونتوس و اتلتیکو مادرید در قالب بازی‌های پیش فصل در سوئد به مصاف هم خواهند رفت. یوونتوس دوران جدیدی را تحت نظر ساری شروع کرده است و اکنون وقت آن رسیده است که تیم محک جدی‌ در برابر اتلتیکوی آماده بخورد.

در حالی که اتلتیکو در این فصل تغییرات زیادی در ترکیب خود داده است باید گفت یوونتوس کاملا ترکیب خود را تحت نظر ساری متحول کرده است‌. 

با وجود اینکه یوونتوس ۸ فصل پیاپی در سری آ قهرمان شده است اما در این فصل نیاز بود که ترکیب خود را تغییر داد. آن ها در این سال ها نتایج مورد نظر خود را در لیگ قهرمانان کسب نکرده‌اند و این دلیلی بر تعویض آلگری در این فصل بود. رونالدو در فصل گذشته به ترکیب یوونتوس اضافه شد تا باشگاه بتواند بعد از ۲۲ سال دوباره به قهرمانی اروپا برسد اما آن ها امسال شاید عملکرد بدتری نسبت گذشته نیز داشتند.

یوونتوس حالا با ورود ساری سیستم بازی خود را به ۳ ۳ ۴ تغییر داده است و هدف ساری بازی سازی از خط دفاعی یوونتوس است.

رونالدو بیشتر بعنوان شماره ۹ در ترکیب یوونتوس در فصل پیش حضور یافت و در این فصل انتظار می‌رود بعنوان شماره ۹ کاذب در یوونتوس بکار رود. او برای یوونتوس می‌تواند نقش ادن هازارد در چلسی در فصل گذشته را داشته باشد. کلید تغییر سیستم یوونتوس می‌تواند در دستان دلیخت باشد. او در این فصل با ۶۷ میلیون یورو به یوونتوس اضافه شد‌. یکی‌از خصوصیات تیم ساری بازی سازی مستقیم از دفاع به حمله است و هیچکس مانند دلیخت نمی‌تواند اینکار را بکند.

او به نوعی یادآور خروج دفاع‌های مستحکم یوونتوس یعنی بارتزالی، کیلینی و بونوچی است.

در کنار دلیخت یوونتوس چند بازیکن ناندار دیگر را نیز خریداری کرد. یووه به تازگی معاوضه دنیلو و کانسلو را انجام داد. بیانکونری همچنین دمیرال و رومرو که هردوی آن ها ۲۱ ساله هستند را جذب کرد. جذب این دو بازیکن نشان داد که یوونتوس نگاه ویژه‌ای به آینده باشگاه دارد. پلگرینی ۲۰ ساله نیز از رم به خط دفاع اضافه شد تا شاهد بیشترین تغییر در این خط باشیم.

یوونتوس به سنت گذشته خود که جذب بازیکنان آزاد است در این فصل نیز پایبند بود. در ابتدای پنجره نقل و انتقالات رمزی از آرسنال جذب شد و انتظار می‌رود نقش کلیدی‌ در ترکیب یووه داشته باشد. در ادامه با جذب رابیوت و بوفون از پاریسن ژرمن بازیکنان آزاد یوونتوس در این فصل به ۳ عدد رسید. اگر بازیکنان جذب شده بتوانند تغییری در سبک یووه ایجاد کنند، باتوجه به بازیکنان خروجی احتمالی، باید شاهد یوونتوسی جدید با فلسفه‌ای تازه باشیم.

همچنین تعدادی از بازیکنان یوونتوس نظیر مویس کین، اسپیناتزولا، استورارو، اورسولینی و آئودورو از جمع یوونتوسی‌ها جدا شدند.

در حالی که تمام تیم‌های مطرح ۶ بازی در این پیش فصل داشته‌اند یوونتوس تاکنون تنها ۳ بازی دوستانه انجام داده است. همچنین یووه یک بازی سنتی دیگر در برابر تیم ب یوونتوس در ادامه خواهد داشت. بازی ابتدایی یووه در برابر تاتنهام بود که با شکست ۳ بر ۲ همراه بود. در ادامه یووه در برابر اینترمیلان قرارگرفت و در ضربات پنالتی با درخشش بوفون پیروز شد.

برای ساری، که یک تئوریسین بزرگ در فوتبال است، مهم این‌ است که تیم در تمرینات چگونه عمل می‌کند. بازی در برابر اتلتیکو یک فرصت خوب برای یوونتوس است تا بتواند تاثیر ساری بر روی تیم را ارزیابی کند. یوونتوس در رقابت فردا بجز پرین مصدوم دیکری نخواهد داشت. پرین بدلیل مصدومیت در ناحیه شانه تا ماه نوامبر در دسترس نخواهد بود‌. همچنین رمزی در دوره ریکاوری خود بسر می‌برد و مشتاقانش برای دیدن او در لباس یوونتوس باید همچنان صبر کنند.

از آن طرف اتلتیکو مادرید نیز چند بازیکن را در اختیار نخواهد داشت. آلوارو مواراتا بدلیل مصدومیت عضلانی تا ابتدای شروع لالیگا در دسترس نخواهد بود. همچنین برخا گارسس نیز بدلیل مصدومیت زانو و کالینیچ در ترکیب اتلتیکو حاضر نخواهند بود.

ترکیب احتمالی اتلتیکو مادرید: اوبلاک، تریپیر، ساویچ، فیلیپه، لودی، سائول، کوکه، کورئا، لمار، فلیکس، کوستا،

ترکیب احتمالی یوونتوس: شزنی، دنیلو، دلیخت، بونوچی، دیشیلیو، رابیوت، پیانیچ، متوئیدی، رونالدو، برناردسکی، هیگواین

تولد-35-سالگی-رونالدو-و-لیگ-قهرمانان
تولد ۳۵ سالگی رونالدو و لیگ قهرمانان
رونالدو در سن ۳۵ سالگی آماده...
رونالدو-در-دهه-دوم-۲۰۰۰
رونالدو در دهه دوم ۲۰۰۰
آمار گلزنی آن ها افت کرده که مشخصا...
مثلث-هجومی-HDC
مثلث هجومی HDC
برای ساری تصمیم سختی در راه است...
نگاهی-به-عملکرد-کاستا-زیر-نظر-ساری
نگاهی به عملکرد کاستا زیر نظر ساری
او اگر در طول ۷ ماه باقی مانده...