بررسی عملکرد بازیکنان مقابل لورکوزن 9 مهر 98
بررسی-عملکرد-بازیکنان-مقابل-لورکوزن-9-مهر-98

یوونتوس ۳ امتیاز مقابل بایر لورکوزن را سه شنبه با گل های گونزالو هیگوایین ، فدریکو برناردسکی و کریستیانو رونالدو کسب کرد و به صدرنشینی در گروه D ادامه داد . یوونتوس ۱۵ دقیقه اول لورکوزن را تحت فشار گذاشت و گونزالو هیگوایین با پیدا کردن نیم متر فضا توپ را درون دروازه لوکاس هرادکی قرار داد . سپس فدریکو برناردسکی که از ژانویه گلی نزده بود برتری را دو برابر کرد ، چپ پای ملی پوش ایتالیایی سانتر کم ارتفاع گونزالو هیگوایین را با ضربه ای قدرتمند تبدیل به گل کرد .

هرادکی داشت بزرگترین سوتی فصل را می داد که باعث می شد هرگونه شانس بازگشت به بازی از بین برود ، البته بعد از آن هم نتوانست جلوی بازی روان یوونتوس و رونالدو مقاومت کند و گل سوم را هم از رونالدو دریافت کرد.

بازی روز دوم مرحله گروهی لیگ قهرمانان برای یوونتوس بازی بسیار آسانی بود و بیانکونری بدون حتی استفاده از دنده ۲ و با کمترین فشار بازی را با پیروزی پشت سر گذاشت .

بازی به حدی آسان بود که انگار لئوناردو بونوچی و ماتیاس دلیخت مهاجمان لورکوزن را در جیب بقل خود گذاشته بودند . به نظر می رسد که مائوریتزیو ساری بیشتر تمرکز خود را برای بازی سخت تر خود در سری آ برابر اینترمیلان گذاشته بود .

فصل قبل در همین زمان محال بود تصور کرد که گونزالو هیگوایین در لیست فروش یوونتوس نباشد و در یوونتوس بازی کند به خصوص بعد از بازگشت از فروش قرضی او به میلان و چلسی ولی او توانست جایگاه خود را در تیم اول ساری مستحکم کند و یکی از مهمترین بازیکنان یوونتوس در فصل ۲۰۱۹/۲۰۲۰ باشد . او با یک ضربه چسبیده به محوطه جریمه گلی غریضی و زیبا را به ثمر رساند و یک پاس گل تاثیر گذار هم برای برناردسکی مهیا کرد .

بازی آینده

قبل از تعطیلات بازی های ملی یوونتوس در یک بازی مرگ و زندگی برای قهرمانی به مصاف اینتر آنتونیو کونته می رود .

لیگ-قهرمانان-باید-در-رأس-امور-باشد-!
لیگ قهرمانان باید در رأس امور باشد !
فدا کردن یک جام برای دیگری استایل...
دلیخت-ناجی-یووه-مقابل-اتلتیکو
دلیخت ناجی یووه مقابل اتلتیکو
دلیخت به عنوان بازیکن اصلی در...
پیش-بازی-یووه-vs-لکوموتیو-۱۵-آبان-۱۳۹۸
پیش بازی یووه vs لکوموتیو ۱۵ آبان ۱۳۹۸
یوونتوس با همان وضعیتی که به...
شرایط-سخت-یووه-برابر-اتلتیکو
شرایط سخت یووه برابر اتلتیکو
اتلتیکو مادرید اشتیاق زیادی...