بررسی عملکرد بازیکنان مقابل جنوا 29 آذر 1396
بررسی-عملکرد-بازیکنان-مقابل-جنوا-29-آذر-1396

شب گذشته در دیدار جام حذفی ایتالیا ، یوونتوس توانست با نتیجه 2-0 میهمان خود جنوا را با گل های دیبالا و هیگواین شکست دهد . بررسی عملکرد بازیکنان و نمرات آن ها :

دفاع

چزنی (7) : دروازبان لهستانی شب سختی را سپری نکرد . به موقع از دروازه خارج می شد و حملات جنوا را نا تمام می گذاشت . قابلیت کنترل خط دفاعی او فوق العاده بود و هواداران را شگفت زده کرد .

 

لیخشتاینر (6) : با فرار خود موقعیت مناسبی برای گل دیبالا محیا کرد اما کلاً عملکرد او خوب نبود و چانه زنی هایش با داور برای گرفتن کارت زرد هیچ وقت تمام نمی شود .

 

روگانی (7) : کار خاصی برای انجام دادن نداشت ولی در تک موقعیت های جنوا وظیفه خود را انجام می داد . هر وقت او در ترکیب اصلی بوده است کار خود را به نحو احسن انجام داده .

 

بارتزالی (6.5) : کهنه سرباز ایتالیا شب ساکتی را سپری کرد . لبته در نیمه دوم نزدیک بود گل اول جنوا را به آن ها تقدیم کند .

 

آساموآ (7) : او در این بازی فوق العاده بود و در تمام نقاط زمین به خوبی کار می کرد و در میانه میدان چند توپ گیری عالی انجام داد که ممکن بود به ضد حمله تیم حریف منجر شود . همه ما همیشه او را مورد انتقاد قرار می دادیم ولی در چند بازی گذشته فراتر از حد انتظار ظاهر شده است . در نیمه دوم یک پنالتی تقدیم جنوا کرد که توسط کمک داور ویدئوی "VAR" رد شد .

هافبک

مارکیزیو (7) : دومین هافبک خوب یوونتوس پس از بنتانکور ! بسیار پر انرژی و خونسرد به نظر می رسید اما در توپ گیری ها ضعیف عمل می کرد .

 

بنتانکور (7.5) : هافبک اوروگوئه ای جوان ترین بازیکن زمین بود اما مثل سایر بازیکنان ، با تجربه و پخته عمل می کرد . ضد حمله فوق العاده ای را پایه ریزی کرد و توپ خوبی را برای برناردسکی فرستاد که در نهایت به سیو دروازبان جنوا ختم شد . در نیمه اول کمی شتاب زده عمل می کرد .

 

استورارو (6.5) : انرژی و دوندگی او در این بازی بسیار زیاد بود و باید از این بابت از او ممنون بود . متأسفانه دوری از میادین او را از فرم ایده آل خود خارج کرده . یک فرار عالی روی پاس فوق العاده برناردسکی او را در موقعیت گلزنی قرار داد و با پاس بدی که ارسال کرد توپ را از دست داد .

حمله

برناردسکی (8.5) : حملات یووه را پایه گذاری می کرد و به آلگری ثابت کرد که لایق حضور در ترکیب ثابت است . اگر هم تیمی های او دقت بیشتری داشتند ، او اکنون دو پاس گل در کارنامه خود داشت !

 

دیبالا (9) : خوشبختانه نشانه هایی از پیشرفت در او دیده می شود چرا که در دقایق پایانی نیمه اول با پای چپ از خارج محوطه جریمه گل زیبایی به ثمر رساند . به شدت سرزنده و شاداب بود و به شایعات خروج خودش از تورین پایان داد . در نیمه دوم هم پاس گل هیگواین را محیا کرد . حالا او 15 گل در تمامی رقابت ها به ثمر رسانده است ، برای کسی که می گویند از فرم ایده آل خود دور است تعداد گل قابل توجهی است ، نه ؟!

 

کوستا (7) : مثل همیشه دریبل هایی که می زد مؤثر بود اما پاس هایش به مقصد نمی رسید و موقعیت مناسبی خلق نمی کرد .

تعویض ها

هیگواین (7) : نیمه دوم به جای کوستا وارد زمین شد و کاری را انجام داد که در آن وارد است ، گلزنی !

 

کیلینی (7) : با ورود او تیم به ترکیب 3 دفاعه روی آورد و کمک به سزایی در نگه داشتن نتیجه انجام داد .

 

ماتویدی (-) : فقط 5 دقیقه در زمین بود .

سن-فقط-یک-عدد-است
سن فقط یک عدد است
برای سومین بار طی ۳ هفته گذشته...
شکست-یووه-مقابل-لاتزیو-در-سوپرکاپ
شکست یووه مقابل لاتزیو در سوپرکاپ
مائوریتزیو ساری در کنفرانس خبری...
زنان-شگفت-انگیز
زنان شگفت انگیز
می توان گفت با کسب کوپا ایتالیا...
خداحافظی-با-کوپا
خداحافظی با کوپا
۱۰ دقیقه بعد از ورود کانسلو او...