بررسی عملکرد بازیکنان مقابل تورینو 13 دی 1396
بررسی-عملکرد-بازیکنان-مقابل-تورینو-13-دی-1396

شب گذشته یوونتوس توانست با شکست تورینو در آلیانز استادیوم به نیمه نهایی کوپا ایتالیا برسد . شاگردان آلگری بازی را با نتیجه 2-0 به سود خود به پایان بردند . بررسی عملکرد بازیکنان و امتیاز آن ها از نگاه گاتزتا دلو اسپورت :

دفاع

چزنی (6) : ملی پوش لهستانی شب آرامی را سپری کرد و در حالی که تیم حریف تیرک دروازه او را به لرزه در آوردند ، با چند سیو ساده کار خود را به خوبی انجام داد .

 

استورارو (5) : نمایش او وحشتناک بود و شب خیلی بدی را سپری کرد . در حالی که در برخی صحنه ها از حریف جا می ماند ، آرامش او نکته مثبتی بود که می توان به آن اشاره کرد . او در نیمه دوم خیلی سریع جای خود را به لیخشتاینر داد .

 

روگانی (6) : روگانی همیشه شانس زیادی برای بازی کردن ندارد اما هر وقت در زمین بازی است به خوبی می درخشد . با کیلینی ذوج خوبی را تشکیل داده بودند .

 

کیلینی (6.5) : کاپیتان یوونتوس یک بازی استادانه و فوق العاده به نمایش گذاشت به خوبی توپ را رو به جلو حرکت می داد .

 

آساموآ (7) : سرزنده و شاداب به نظر می رسد و نسبت به فصل گذشته آماده تر است . با دفاع خوب و آرامشی که داشت به کمک یوونتوس کمک کرد تا پیروز شود . از اینکه او به جای ساندرو بازی را شروع کند نباید تعجب کرد .

هافبک

مارکیزیو (5.5) : او ساده بازی کرد کار خطایی انجام نداد . وقتی او در زمین است گذشتن از خط هافبک یووه سخت می شود . با همکاری پیانیچ به خوبی پشت دفاع تورینو حرکت می کرد اما با سایر بازیکنان هماهنگ نبود .

 

پیانیچ (6) : هافبک بوسنیایی یووه بار دیگر بسیار مؤثر بود و با توجه به مسئولیتی که روی دوشش بود به شدت خونسرد به نظر می رسید .

 

ماتویدی (7) : مثل همیشه سخت کوش و دونده بود . قدرت جنگندگی و پس گرفتن مالکیت توپ از نقاط قوتی است که او نسبت به پیانیچ دارد . در انتهای نیمه اول به سادگی توپ را تقدیم تورینو کرد و باعث شروع ضد حمله آن ها شد . او حتی شانس گلزنی هم داشت که دفاع تورینو این شانس را از او گرفت .

حمله

کوستا (8) : کسی هست که به ما یادآوری کند چرا کوستا در لیست اصلی تیم حضور ندارد ؟ قدرت جا گذاشتن مدافعین و انتقال توپ او چیزی است که یوونتوس سالهاست کم دارد . گل فوق العاده ای به ثمر رساند که گل کردنش کار هر بازیکنی نیست .

 

مانژوکیچ (6) : قبل از به ثمر رساندن گل دوم یووه عملکرد خوبی نداشت . تفاوت او با هیگواین کاملاً مشخص است . به شدت تلاش می کرد تا خط دفاعی تورینو را بشکند و در نیمه اول شانس خوبی را از دست داد .

 

دیبالا (6) : یک موقعیت عالی برای ماتویدی ایجاد کرد اما او نتوانست از ان استفاده کند . مهاجمی که سه موقعیت گلزنی را از دست بدهد نمی توان گفت که بازی خوبی داشته است . باید پیشرفت کند .

تعویض ها

لیخشتاینر (6.5) : برای جایگزینی استورارو به میدان آمد و عملکرد او هر طور که بود از استورارو بدتر نبود . به زمین امد و سمت راست دفاع را سر و سامان داد و تا آخر بازی عملکرد مورد قبولی داشت .

 

خدیرا (6) : به جای مارکیزیو به زمین آمد و کار خود را به خوبی انجام داد . توپگیری او منجز به گل دوم یووه شد و داور با ویدئو چک حرکت او را خطا تشخیص نداد .

 

هیگواین (6) : تنها 12 دقیقه برای بازی فرصت داشت و شوت های او توسط دروازبان تورینو مهار شد .

سن-فقط-یک-عدد-است
سن فقط یک عدد است
برای سومین بار طی ۳ هفته گذشته...
شکست-یووه-مقابل-لاتزیو-در-سوپرکاپ
شکست یووه مقابل لاتزیو در سوپرکاپ
مائوریتزیو ساری در کنفرانس خبری...
زنان-شگفت-انگیز
زنان شگفت انگیز
می توان گفت با کسب کوپا ایتالیا...
خداحافظی-با-کوپا
خداحافظی با کوپا
۱۰ دقیقه بعد از ورود کانسلو او...