بررسی عملکرد بازیکنان مقابل اینتر 14 مهر 98
بررسی-عملکرد-بازیکنان-مقابل-اینتر-14-مهر-98

اینتر ۱ یوونتوس ۲ ، هیگوایین یووه را به صدر فرستاد و کونته اولین شکست سری آ را تجربه کرد . یوونتوس رکورد ۱۰۰% پیروزی اینتر در سری آ را به پایان رساند. گونزالو هیگوایین هم در دقیقه ۸۰ بیانکونری را به صدر جدول سری آ فرستاد . حاکمان سری آ با پیروزی ۲ بر یک برابر اینتر به صدر نشینی سری آ برگشتند .

هیگوایین بازی را از روی نیمکت شروع کرد ولی این مهاجم باتجربه باز هم موفقیت را برای مائوریتزیو ساری به ارمغان آورد و در حالی که ۱۰ دقیقه به پایان بازی مانده بود یووه را به پیروزی رساند. پائولو دیبالا به قیمت بیرون ماندن هموطن خود در فهرست اولیه بازی جای گرفت و تنها پس از ۴ دقیقه قفل دروازه اینتر را باز کرد ، ولی لوتارو مارتینز از روی نقطه پنالتی که روی هند دلیخت بدست آمد بازی را به تساوی کشید .

با وجود اینکه اینتر توانست توسط ووچینیو تیر دروازه یووه را بلرزاند ولی در نهایت روی پاسکاری زیبای بازیکنان یووه و پاس گل بنتانکور ، هیگوایین که به عنوان بازیکن جانشین وارد زمین شده بود همانند سپتامبر ۲۰۱۷ که با گل دقیقه ۸۹ خود قلب هواداران اینتر را شکسته بود ، دروازه را باز کرد تا علاوه بر پیروزی و صعود به صدر جدول یووه تنها تیم بدون شکست سری آ (و اروپا) باقی بماند .

یوونتوس حالا با ۱ امتیاز اختلاف در صدر جدول سری آ قرار دارد و آخرین شکست آن ها در دربی ایتالیا به سال ۲۰۱۶ در زمان مربیگری فرانک دیبوئر برمیگردد و نزدیک به ۴ سال است که تیم شکست ناپذیر دربی ایتالیا می باشند .

پیروزی-یووه-و-تهدید-لاتزیو
پیروزی یووه و تهدید لاتزیو
زوج دیبالا-هیگواین یاد آور روزهای...
یوونتوس-سردرگم-مغلوب-ناپولی-منظم-شد
یوونتوس سردرگم مغلوب ناپولی منظم شد
راحت بگویم ، از سوت شروع بازی...
صدر-نشینی-با-اختلاف-4-امتیازی-نسبت-به-اینتر
صدر نشینی با اختلاف ۴ امتیازی نسبت به اینتر
نیمه دوم بازی کالیاری و نیمه...
صدر-نشینی-یوونتوس-پس-از-تساوی-اینتر
صدر نشینی یوونتوس پس از تساوی اینتر
ولی با توجه به نمایش نیمه اول...