بررسی عملکرد بازیکنان مقابل اسپال 6 مهر 98
بررسی-عملکرد-بازیکنان-مقابل-اسپال-6-مهر-98

یوونتوس با یک "بریشای" در اوج (دروازه بان اسپال) روبرو شد ، ولی با گل های میرالم پیلنیچ و کریستیانو رونالدو موفق به کسب پیروزی ۲ بر صفر شد . شوت میخکوب کننده میرالم پیانیچ و ضربه سر رونالدو در آخر بازی یوونتوس را برای ساعاتی به صدر جدول سری آ فرستاد .

یووه در جریان بازی اسپال را نابود کرد ولی دروازه بان اسپال اریت بریشا در فرم بینظیری قرار داشت .

شوت زیبای بازی ساز یووه (میرالم پیانیچ) در دقیقه ۴۵ بالاخره اسپال و بریشا را تسلیم کرد . بازهم بریشا مقاومت جانانه ای از خودش نشان داد تا اینکه ۱۲ دقیقه مانده به انتهای بازی کریستیانو رونالدو سانتر زیبای دیبالا را به ثمر رساند تا شب ویران کننده یوونتوس را تکمیل کند . رونالدو که در برد مقابل برشیا غایب بود اولین موقعیت را در برابر اسپال به دست آورد که به شکل هوشمندانه ای توسط بریشا مهار شد .

رونالدو در دقیقه ۱۹ بریشا را هم جا گذاشت ولی ضربه اش از کنار دروازه به بیرون رفت .

بریشا ۲ بار دیگر هم پشت سر هم اسپال را در برابر ضربه پائولو دیبالا و ضربه سر از فاصله نزدیک آرون رمزی نجات داد . ولی مقاومت او در دقیقه ۴۵ شکسته شد و میرالم پیانیچ با شوتی دیدنی از پشت محوطه جریمه کنج دروازه را هدف گرفت و دروازه را گشود. بریشا در ابتدای نیمه دوم یک واکنش استثنایی دیگر نشان داد و ضربه سر سامی خدیرا را دفع کرد .

همکاری دیبالا و رونالدو بالاخره جواب داد ، فرار زیبا و سریع دیبالا از سمت چپ و ارسال توپ روی سر رونالدو ، ضربه سر رونالدو روی خط دروازه ، در حالی که بریشا نزدیک بود این ضربه را هم مهار کند ولی موفق نشد و توپ درون دروازه جای گرفت.

این برد چه معنایی دارد ؟

یووه برای مدتی به صدر جدول برگشت ، با اینکه به نظر می رسد تیم ساری امسال کار ساده ای برای بردن سری آ در پیش ندارد این برد به صورت موقت یوونتوس را به صدر جدول فرستاد . اینتر هم که در فرمی عالی به سر می برد با پیروزی مقابل سمپدوریا توانست جایگاه خود را پس بگیرد .

بریشا حملات یووه را خنثی کرد

بازی یک طرفه یووه باید با اختلاف بسیار بیشتر به نفعشان به پایان می رسید ولی بازی استثنایی بریشا مانع به ثمر رسیدن گل های بیشتر از طرف یووه شد و فقط ضربه عالی پیانیچ و ضربه سر رونالدو توانست او را تسلیم کند . باید به موقعیت های از دست رفته یووه در خط حمله هم توجه کرد .

ساری با دیبالا و رونالدو بازی را شروع کرد که در توانایی فنی آن ها هیچ شکی نیست، اما همکاری آن ها تا اواخر بازی که دیبالا پاس گل را برای رونالدو ارسال کرد موفق نبود . در همین حین خط حمله می بایست از طرف هافبکها حمایت بیشتری می شد .

گام بعدی

یووه سه شنبه در لیگ قهرمانان میزبان بایر لورکوزن هست ، در حالی که اسپال هفته آینده با پارما در سری آ روبرو می شود .

پیروزی-یووه-و-تهدید-لاتزیو
پیروزی یووه و تهدید لاتزیو
زوج دیبالا-هیگواین یاد آور روزهای...
یوونتوس-سردرگم-مغلوب-ناپولی-منظم-شد
یوونتوس سردرگم مغلوب ناپولی منظم شد
راحت بگویم ، از سوت شروع بازی...
صدر-نشینی-با-اختلاف-4-امتیازی-نسبت-به-اینتر
صدر نشینی با اختلاف ۴ امتیازی نسبت به اینتر
نیمه دوم بازی کالیاری و نیمه...
صدر-نشینی-یوونتوس-پس-از-تساوی-اینتر
صدر نشینی یوونتوس پس از تساوی اینتر
ولی با توجه به نمایش نیمه اول...