بررسی عملکرد بازیکنان مقابل آتالانتا 2 آذر 98
بررسی-عملکرد-بازیکنان-مقابل-آتالانتا-2-آذر-98

نگاهی به بازی یوونتوس مقابل آتالانتا 3-1

اگر عاشق آرژانتین (بازیکنان آرژانتینی) نیستید خود را معرفی کنید . بهتر از ۶ هفته گذشته یوونتوس مثل آتش بازی می کرد. یوونتوس مانند تانک بازی می کرد ، آن ها استاد برد با اختلاف ۱ گل هستند.

مانند زمان های گذشته ، به خصوص ماه گذشته که فرم تیم خیلی خوب نبود ، مانند شعبده بازی که از کلاهش خرگوشی خارج می کند در پایان بازی یک خرگوش خارج کردند تا پیش از سوت پایان ۳ امتیاز را از آن خود کنند.

با دبل گونزالو هیگوائین در نیمه دوم ، یوونتوس به حدودا ۲ دهه شکست ناپذیری برابر آتالانتا در سری آ را ادامه داد و در حالی که به نظر می رسید این شکست ناپذیری رو به اتمام است. یووه دوباره احتیاج به جادوی آخر بازی توسط مهاجمان خود داشت و هیگوائین مردی بود که آن را انجام داد ، زدن ۲ گل طی ۸ دقیقه برای پختن کیک و پاس گل آخر کار مانند گیلاس روی کیک بود تا در شبی بارانی پیروزی ۳ بر ۱ یووه در برگامو را رقم بزند.

این یک نتیجه ای بود که تا قبل از ۲۰ دقیقه پایانی بازی و حتی ۱۵ دقیفه پایانی اصلا به ذهن بیننده هم خطور نمی کرد.

تا کنون یوونتوس ۱۰ بازی را تنها با یک گل اختلاف برده‌ ، بیشتر از هر تیم دیگری در لیگ های معتبر اروپا . این روشی است سنتی در یوونتوس است که چه در زمان آلگری و چه در زمان ساری اجرا شده ، این چیزی است که معمولا یووه به خوبی انجام می دهد . در این بازی اگر حرفه ای گری یوونتوس را کنار بگذاریم ، آتالانتا تیم برتر میدان بود.

آتالانتا با استفاده از جو تماشاگران خود در بازی خانگی استادیوم برگامو یوونتوس را به شدت تحت فشار گذاشته بود.

شما منتظر بودید که باز هم علیه یوونتوس پنالتی بگیرند ؟ گرفته شد ! و موسی از بالای دروازه آن را به تیر افقی دروازه کوبید و بعد هم توپ در ریباند از بالای دروازه بیرون رفت. جنجال میخواستید ؟ به آن رسیدید ! از مصاحبه های بازیکنان آتالانتا می توانید متوجه آن شوید.

بازی جذاب همراه با درد شانه دلیخت را دیدید . دیدید که ماشین انتقام پیپیتا به این زودی ها متوقف نمی شود ؛ او دفاع آتالانتا را به شدت مجازات کرد.

با تمام حرف و حدیث های قبل از بازی که تیم بدون کریستیانو رونالدو چگونه بازی می کند ، کار را به کسی بسپارید که با آمدن CR7 در تابستان به تیم های دیگر قرض داده شد و اکنون دوباره مشکل گلزنی را برطرف کرده. هیگوائین ممکن است در طول فصل گل های زیادی نزده باشد ولی ما می دانیم که : وقتی هیگوائین جلوی آتالانتا بازی می کند همیشه شانس بالایی برای گلزنی دارد.

به نظر می رسد هیگوائین عاشق بازی با اتالانتا هست ، فارق از اینکه چه شماره ای پشت او حک شده. او با شماره ۲۱ هم اعلام کرد که خودم هستم !

نظرات کاربران

  1. یوونتوس هم باز اثبات کرد که امتیاز امتیازه ! حتی اگر با اختلاف کم بدست بیاد. شانسی برای بالا پریدن اینتر در جدول وجود نداره.
  2. جو استادیوم بازطراحی شده آتالانتا بینظیر است درست به زیبایی بازی یوونتوس پس از تعویض خدیرا !
  3. اگر کسی میدونه که فرم بازی پیانیچ در ماه سپتامبر کجا رفته لطفا به او نشانش بده ! ما به شدت به آن فرم احتیاج داریم.
  4. شزنی برای دومین بازی پیاپی رکورد سیو را در یوونتوس شکست ! او و دلیخت عواملی بودند که یووه در نیمه اول شکست نخورد. این بهترین بازی دلیخت از زمان پیوستن او به یووه بود. ۳ تکل موفق ، ۴ توپ ربایی موفق و ۲ بلاک موفق و ۵ جایگیری و حمایت موفق آن هم زیر آتشبازی اتالانتا !
  5. خواهش می کنم در مورد برناردسکی مهربان تر باشید ، هیچکس مصدومیت را دوست ندارد !
  6. اولین بازی ای بود که کوادرادو در دفاع راست اذیت شد ، پاپو گومز حسابی به ان قسمت فشار اورد و کوادرادو در برابر او روز بسیار سختی را سپری کرد. کواد با پاس گل خود به هیگوائین انتقام فشار نیمه اول را گرفت ! درباره پاپو گفتیم ، واقعا چرا او پنالتی را نزد ؟ من که از نتیجه راضیم ولی چرا واقعا پاپو پنالتی را نزد ؟!
  7. خدا آرژانتین را حفظ کند ، اگر دوست داشتید سرود ملی آن ها را امشب بخوانید !
اسپال-1-یوونتوس-2
اسپال ۱ یوونتوس ۲
مانند چند هفته گذشته البته یوونتوس...
پیروزی-یووه-و-تهدید-لاتزیو
پیروزی یووه و تهدید لاتزیو
زوج دیبالا-هیگواین یاد آور روزهای...
یوونتوس-سردرگم-مغلوب-ناپولی-منظم-شد
یوونتوس سردرگم مغلوب ناپولی منظم شد
راحت بگویم ، از سوت شروع بازی...
صدر-نشینی-با-اختلاف-4-امتیازی-نسبت-به-اینتر
صدر نشینی با اختلاف ۴ امتیازی نسبت به اینتر
نیمه دوم بازی کالیاری و نیمه...