بررسی شایعات نقل و انتقالات در فصل 2019_2020
بررسی-شایعات-نقل-و-انتقالات-در-فصل-2019_2020

باحضور ساری به عنوان مربی جدید، اکنون داگلاس کاستا اعلام کرده است که می‌خواهد یک فصل دیگر در یوونتوس بماند. به تازگی شایعات رفتن او بسیار به گوش می‌رسید و او به پاریسن ژرمن و منچستر یونایتد تاکنون لینک شده است. او اخیرا در مصاحبه‌ ای گفته است :

" من شخصیت ساری را نمی‌شناسم اما او زمانی که در ناپل بود عالی کار می‌کرد. آینده ؟ من ۳ سال دیگر با یوونتوس قرارداد دارم و متقاعد شده‌ام که در اینجا بمانم. الان همه چیز تغییر کرده است و من در یووه خواهم ماند. "

او ادامه داد : " هر سال کار ما در سری‌آ سخت تر می‌شود. حالا کنته در اینتر حضور دارد و رقابت بیشتر است. ما نیز باید پیشرفت کنیم و بهترین عملکردمان را، مخصوصا در لیگ قهرمانان را به نمایش بگذاریم . "

اما یوونتوس در نظر دارد او را در معامله جذب پوگبا قرار دهد و شاید سال بعد او را در پیراهن شیاطین سرخ ببینیم .

از طرفی گزارشات نشان می‌دهد که پوگبا یوونتوس را به رئال مادرید ترجیح می‌دهد. یوونتوس نیز به جذب پوگبا بسیار علاقمند است و مسئولان تیم در تلاش‌اند که مقدمات لازم برای مسائل مالی پیرامون این انتقال را فراهم کنند و سپس از پیشنهاد خود را به منچستر بدهند.

پوگبا در مصاحبه‌ای جدید اعلام کرده است که فکر می‌کند زمان‌خوبی باشد تا یک چالش جدید را امتحان کند.

احتمال تمدید قرارداد پوگبا با منچستر پایین آمده است و در حال حاضر او ۲ سال با آن ها قرارداد دارد. اما در قرارداد او بندی وجود دارد که منچستر می‌تواند قرارداد او را یک سال دیگر تمدید کند. بنابر گزارش اسکای اسپورت یونایتدی‌ها انتطار دارند که پوگبا ۱ سال دیگر در منچستر بماند اما این مسئله را نیز می‌دانند که نگه‌ داشتن او ۱ سال دیگر ممکن است از نظر مالی در آینده زیان آور باشد.

آن ها همچنین از رفتار‌ها و تاثیر متفی او بر روی تعدادی از بازیکنان جوان منچستر ناراضی هستند. او سال ۲۰۱۲ به یوونتوس پیوست و موفق به کسب ۴ قهرمانی پیاپی سری‌آ و ۲ جام حذفی شد و پس از آن با یک انتقال سنگین در سال ۲۰۱۶ به منچستر پیوست.

در سفر اخیر پاراتیچی به لندن او در دفتر یونایتد حضور داشته است تا پیرامون انتقال پوگبا صحبت کند‌.

رابیوت و ساویچ نیز در رادار یوونتوس قراردارند و از گزینه‌های مد نظر برای یووه برای خط هافبک هستند. همچنین اسکای گزارش داده است که فروش کانسلو به منچستر سیتی می‌تواند منبع مالی خوبی برای تامین هزینه این انتقال باشد.

اما یوونتوس در مسیر خود رئال مادرید را می‌بیند اما رئال که به تازگی ۲۵۰ میلیون یورو برای جذب بازیکنان جدیدش هزینه کرده است بدلیل فیرپلی مالی نگرانی‌های بیشتری نسبت به یوونتوس دارد .

از-ژاکا-تا-ربیوت
از ژاکا تا ربیوت
ربیوت از زمان ورود به یوونتوس...
احتمال-تمدید-قرارداد-دیبالا-و-نقش-ژرژ-مندس
احتمال تمدید قرارداد دیبالا و نقش ژرژ مندس
توتواسپرت به نقل از کالچومرکاتو...
مشتری-جدید-مویز-کین
مشتری جدید مویز کین
بر اساس گزارشات ولورهمپتون به...
5-بازیکنی-که-یوونتوس-باید-آن-ها-را-به-خدمت-بگیرد
۵ بازیکنی که یوونتوس باید آن ها را به خدمت بگیرد
تیم در سال گذشته در هافبک و دفاع...