بررسی بازی یوونتوس منچستر یونایتد
بررسی-بازی-یوونتوس-منچستر-یونایتد

یوونتوس تنها یک امتیاز برای قطعی کردن صعود خود به دور بعد نیاز داشت و برد در این بازی نیز صدر نشینی آن ها را قطعی می‌ کرد . همچنین برد والنسیا در برابر یانگ بویز نیز آن ها را به صورت موقت یک امتیاز بالاتر از منچستری‌ها قرار داد . در مرحله پایانی والنسیا باید از منچستر میزبانی کند .

نیمه اول

بر خلاف تصور همگان منچستر بازی را قدرتمندانه شروع کرد و پا‌ به پای یوونتوسی‌ ها بازی را ادامه دادند . پوگبا در این بازی یک خط جلوتر حضور داشت و در کنار او هررا به کار گرفته شده بود. اولین شانس بازی را دیبالا ایجاد کرد اما توپ به پشت سر رونالدو رفت و توسط مدافعان یونایتد دفع شد .

یونایتدی‌ها به خوبی توپ را در زمین به چرخش در می‌آوردند اما به یوونتوسی‌ها همچنان فضا برای کار می دادند . آن ها همچنین بدلیل دفاع خوب یوونتوس در نیمه اول اجازه برای خودنمایی نداشتند و یوونتوس تیم برتر بازی بود .

در ۳۰ دقیقه ابتدایی هیچ تیمی ضربه درون چارچوب نداشت .

در ادامه ضربه کوادرادو که منحرف شده بود می‌توانست تبدیل به گل شود که با واکنش استثنائی دخیا روبرو شد. همچنین یک سانتر زمینی مناسب از طرف رونالدو برای خدیرا ارسال شد که با بی دقتی تبدیل به گل نشد . در لحظات پایانی نیمه اول یونایتدی‌ها فشار زیادی از طرف یوونتوس احساس کردند . در نیمه دوم یوونتوس به روند خود ادامه داد . دیبالا در درون محوطه هجده‌ قدم توپ رابه زیبایی به تیرک دروازه یونایتد زد و دخیا هیچ عکس‌العملی در برابر این ضربه نداشت . او هرچه توان داشت برای زدن این ضربه گذاشت تا بتواند آن را به تور دروازه بچسباند.

در ادامه یک پاس عالی از طرف بونوچی با ضربه والی به موقع کریستیانو مواجه شد و گل اول بازی به زیبایی هرچه تمام‌ تر زده شد .

رونالدو بالاخره موفق شد طلسم گلزنی خود در این فصل لیگ قهرمانان را بشکند . در ادامه یوونتوس به راحتی می توانست اختلاف را دو برابر کند. کوادرادو با بی دقتی توپ ارسالی از سمت رونالدو را به آسمان فرستاد . یوونتوسی ها در به ثمر رساندن گل نا‌ امید‌کننده ظاهر شدند. پنج دقیقه مانده به پایان بازی، یونایتد فشار بازی را بیشتر کرد و یک خطا پشت محوطه بدست آورد .

ماتا به زیبایی توانست توپ را به درون دروازه هدایت کند و شزنی در مهار آن ناموفق بود .

در دقیقه ۹۰ نیز یانگ با ارسال ضربه کاشته به درون محوطه یوونتوس و بر روی اشتباه شزنی، بونوچی و ساندرو توانست برخلاف روند بازی گل پیروزی بخش را به ثمر برساند. حالا یونایتدی‌ ها توانسته‌ اند غول فوتبال ایتالیا را در تورین شکست دهند . با این پیروزی یونایتد به رده دوم رسید و یوونتوسی‌ها برای صعود به مرحله بالاتر باید همچنان صبر کنند.

لیگ-قهرمانان-باید-در-رأس-امور-باشد-!
لیگ قهرمانان باید در رأس امور باشد !
فدا کردن یک جام برای دیگری استایل...
دلیخت-ناجی-یووه-مقابل-اتلتیکو
دلیخت ناجی یووه مقابل اتلتیکو
دلیخت به عنوان بازیکن اصلی در...
پیش-بازی-یووه-vs-لکوموتیو-۱۵-آبان-۱۳۹۸
پیش بازی یووه vs لکوموتیو ۱۵ آبان ۱۳۹۸
یوونتوس با همان وضعیتی که به...
بررسی-عملکرد-بازیکنان-مقابل-لورکوزن-9-مهر-98
بررسی عملکرد بازیکنان مقابل لورکوزن ۹ مهر ۹۸
هرادکی داشت بزرگترین سوتی فصل...