بازی ۵ گله جذاب در سنگاپور
بازی-۵-گله-جذاب-در-سنگاپور

هیگواین و رونالدو با زدن گل‌های یوونتوس کار خود را در این فصل با موفقیت شروع کردند. تاتنهام توانست با با نتیجه ۳ بر ۲ دیدار ابتدایی خود در تورنمنت بین‌المللی چمپیونز کاپ را با پیروزی در مقابل یوونتوس آغاز کند. گل‌های نیمه دوم رونالدو و هیگواین برای یوونتوس کافی نبود تا بتواند کار خود را با پیروزی در این رقابت‌ها شروع کند.

اولین ترکیب ساری برای یوونتوس با حضور دروازبان افسانه‌ای ایتالیا بوفون بود و این اولین بازی بوفون بعد از برگشت مجدد به تورین بود.

او در ۸ دقیقه ابتدایی بازی دوبار مانع از گلزنی سون بازیکن کره‌ای تاتنهام شد که نشان‌دهنده آمادگی بالای او در این سن است. تاتنهام در نیمه اول سوار بر بازی بود و توانست بازی را ۱ بر ۰ به نفع خود تمام کند. تاتنهام در دقیقه ۳۰ بازی توانست با حرکت سون و بر روی شوت برگشتی ماروت دروازه یوونتوس را باز کند. در این گل دفع توپ بوفون ناقص بود و توپ جلوی پای لاملا قرار گرفت تا به راحتی دروازه خالی یوونتوس را باز کند.

بعد از این گل در نیمه دوم هیگواین توانست گل تساوی را به ثمر برساند.

شزنی، دمیرال، ربیوت و هیگواین بازیکنانی بودند که در ابتدای نیمه دوم به تیم اضافه شدند و جای بوفون، امره کان، بروگان و مانژوکیچ را گرفتند. اولین شانس نیمه دوم نیز نصیب تاتنهام شد. لوکاس مورا با یک‌ شوت قدرتمند دروازه یوونتوس را تهدید کرد. اما در ادامه هیگواین بار دیگر ارزش‌های خودش را نشان داد و بازی را با یک شوت زیبا به تساوی کشاند. همکاری او با برناردسکی در این گل جالب توجه بود.

این گل باعث شد تیم کمی بازتر بازی کنند و حتی رونالدو در دقایقی بعد توانست بر روی پاس زیبای دیشیلو دروازه تاتنهام را باز کند و یوونتوس را یک‌ گل پیش اندازد. در این بازی دلیخت نیز اولین بازی خود را برای یوونتوس انجام داد و در دقیقه ۶۳ جایگزین بونوچی شد. اما بلافاصله بعد از ورود او به زمین تاتنهام موفق به زدن گل تساوی توسط لوکاس مورا شد. بر روی این گل اندومبله تاثیر مستقیم داشت. 

در دقیقه ۷۶ پیانیچ و متوییدی جای خود را به بازیکنان جوان یوونتوس یعنی کاستانوس و موراتوره دادند و در دقایق پایانی هری کین توانست به زیبایی هر چه تمام تر از وسط زمین دروازه شزنی را بازی کند.

نمرات یوونتوس :

بوفون ( دقیقه ۴۶ شزنی)، کانسلو، روگانی (دقیقه ۴۶ دمیرال)، بونوچی (دقیقه ۶۴ دلیخت)، دیشیلیو، پیانیچ ( دقیقه ۷۶ کاستانوس)، امره کان (دقیقه ۴۶ ربیوت)، متوییدی ( دقیقه ۷۶ موراتوره)، برناردسکی، مانژوکیچ ( دقیقه ۴۶ هیگواین)، رونالدو (دقیقه ۶۳ پریرا)

تولد-35-سالگی-رونالدو-و-لیگ-قهرمانان
تولد ۳۵ سالگی رونالدو و لیگ قهرمانان
رونالدو در سن ۳۵ سالگی آماده...
رونالدو-در-دهه-دوم-۲۰۰۰
رونالدو در دهه دوم ۲۰۰۰
آمار گلزنی آن ها افت کرده که مشخصا...
مثلث-هجومی-HDC
مثلث هجومی HDC
برای ساری تصمیم سختی در راه است...
نگاهی-به-عملکرد-کاستا-زیر-نظر-ساری
نگاهی به عملکرد کاستا زیر نظر ساری
او اگر در طول ۷ ماه باقی مانده...