بازی آخر یوونتوس در چمپیونز کاپ
بازی-آخر-یوونتوس-در-چمپیونز-کاپ

یوونتوس بازی آخر خود در چمپیونز کاپ را در برابر اتلتیکو مادرید در فرندز آرنا شهر استکهلم برگزار کرد و ۲ بر ۱ از این‌ تیم آماده اسپانیایی شکست خورد. ژائو فلیکس در این بازی برای اتلتیکو دو گل به ثمر رساند و سامی خدیرا زننده تک گل یوونتوس در این بازی بود.

اوبلاک اولین سیو خود در این بازی را در دقیقه ۱۱ بازی به ثبت رساند. او توانست ضربه کیلینی را بخوبی دفع کند تا مانع اولین گل یوونتوس در بازی شود. در ادامه داگلاس کاستا پس از دریبل مدافع اتلتیکو در محوطه جریمه توپ را به رونالدو رساند و پس از ضربه رونالدو توپ برای یوونتوس به کرنر رفت.

یوونتوس اولین ضربه را از اتلتیکو در دقیقه ۲۱ بازی خورد

قبل از گل ، اتلتیکو حملات جدی‌ بر روی دروازه انجام داد و الکس ساندرو توپ را از خط دروازه بیرون کشید اما در ادامه تیم سیمئونه توانست برتری خود را تثبیت کند. گل اول اتلتیکو بر روی ضربه والی ژائو فلیکس زده شد. این گل با پاس مستقیم تریپیر مدافع تازه جذب شده این تیم پی ریزی شد.

در ادامه در دقیقه ۲۸ خدیرا با ضربه آرام و دقیق خود توانست اوبلاک را تسلیم کند. اما دوباره ژائو فلیکس توانست با ارسال بلند از سوی هم تیمی‌هایش از فضاهای خالی در بین مدافعان یوونتوس استفاده کند و گل دوم خود و اتلتیکو را به زیبایی به ثمر برساند. این گل تنها ۵ دقیقه بعد از گل تساوی بخش خدیرا زده شد.

عدم هماهنگی میان دلیخت و مدافعان کناری علت اصلی این گل بود

در نیمه دوم دو تیم یک نیمه بدون گل را تجربه کردند. کاستا نیمه دوم را مانند نیمه اول عالی شروع کرد. او می‌توانست دروازه اتلتیکو را با شوت خود باز کند اما تیرک دروازه مانع از گلزنی او شد. در ادامه یوونتوس یک بار دیگر نیز بد شانس بود و شوت زیبای ربیوت به تیرک دروازه اصابت کرد. در بین دقایق ۵۹ تا ۷۰ ساری ترکیب کل تیم را عوض کرد و دو تیم شانس خود را برای زدن گلی دیگر امتحان کردند‌. دروزاه اوبلاک بار‌ها تهدید شد اما یوونتوس نتوانست گل تساوی بخش را به ثمر برساند.

اتلتیکو: اوبلاک، تریپیر، خیمنز، ساویچ، لودی، کوکه، یورنته، سائول، لمار، ژائو فلیکس، موراتا

یوونتوس: شزنی (بوفون۵۹)، دیشیلیو( دنیلو ۷۰)، دلیخت (دمیرال ۷۰)، کیلینی (بونوچی ۴۶)، ساندرو(کوادرادو ۵۹)، خدیرا( بنتانکور ۵۹)، پیانیچ(متوئیدی ۵۹)، ربیوت(کان ۷۰)، داگلاس کاستا(برناردسکی ۵۹)، هیگواین(دیبالا ۵۹)، رونالدو(مانژوکیچ ۷۰)

تولد-35-سالگی-رونالدو-و-لیگ-قهرمانان
تولد ۳۵ سالگی رونالدو و لیگ قهرمانان
رونالدو در سن ۳۵ سالگی آماده...
رونالدو-در-دهه-دوم-۲۰۰۰
رونالدو در دهه دوم ۲۰۰۰
آمار گلزنی آن ها افت کرده که مشخصا...
مثلث-هجومی-HDC
مثلث هجومی HDC
برای ساری تصمیم سختی در راه است...
نگاهی-به-عملکرد-کاستا-زیر-نظر-ساری
نگاهی به عملکرد کاستا زیر نظر ساری
او اگر در طول ۷ ماه باقی مانده...