اکنون همه‌ چیز عالی است
اکنون-همه‌-چیز-عالی-است

رونالدو در مصاحبه اخیرش دلایل پیوستن به یوونتوس را توضیح داد و سال ۲۰۱۸ را سالی سخت توصیف کرد. او در مصاحبه ای با تلویزیون TVI گفت :

" من برای خوب زندگی کردن نیازی به فوتبال ندارم Y از نظر مالی اوضاع خوبی دارم. چیزی که من‌ نیاز دارم پروژه‌های جذاب است که یوونتوس نیز یکی از آن هاست. همیشه این تیم را دوست داشتم. آن ها بهترین تیم ایتالیا و یکی از بهترین تیم‌های جهان هستند. آن ها همیشه برای اثبات خود در اروپا جنگیده‌اند. بعد از قهرمانی در انگلیس و اسپانیا حالا در ایتالیا نیز قهرمان شدم و از این بابت خوشحالم "

همه تیم‌ها می‌خواهند لیگ قهرمانان را بدست آورند، از جمله ما. این نباید برای ما درگیری ذهنی شود

" هر چیزی باید مسیر خودش را برود و قدم به قدم پیشرفت کند. بعد از آن، ما باید بدانیم که تنها پول تیم را نمی‌سازد. ببینید که چند سال است بایرن، پاریس و بارسلونا نتوانسته‌اند در اروپا قهرمان شوند. در گذشته در مقابله با شکست ضعیف بودم. اگر می‌باختم نهار نمی‌خوردم و یک روز در اتاق می‌ماندم. "

" با گذشت زمان متوجه شدم که مهم‌ترین چیز در زندگی‌فوتبال نیست. مسلما شما باید متمرکز باشید زیرا این شغل شماست اما شما می‌تواند مدتی از آن دور هم باشید. جورجینا هیچ چیزی راجع به فوتبال نمی‌داند و من از این بابت خوشحالم. او مثل من فکر می‌کند و من را در تصمیماتم حمایت می‌کند، مانند وقتی که تورین را انتخاب کردم. "

می‌توانم سال بعد فوتبالم را تمام کنم اما همچنین می‌توانم تا ۴۰ سالگی بازی کنم

" همیشه می‌گویم که باید از لحظه لذت ببرید . اکنون همه‌ چیز عالی است و من باید از آن لذت ببرم. معتقدم هیچ بازیکنی انداره من رکورد نزده است. ترک مادرید کار آسانی نبود. ۹ سال آن جا بازی کردم یعنی ۶۰ درصد دوران فوتبالی‌ام. من ۱۷ جام را برده‌ام و این برایم عادت شده است ولی من بدنبال چالش جدید هستم و خوشحالم که اینجا هستم. ترک‌ مادرید حتی برای پسرم سخت تر بود زیرا آنجا دوستان زیادی داشت ولی من خودم را چند ماه برای رفتن آماده کرده بودم. "

او فهمید که من می‌خواهم مادرید را ترک کنم اما باورش نمی‌شد اما می‌دانست که این‌ مسئله می‌تواند اتفاق بیافتد

" دوست ندارم در منظقه امن خود باشم و مادرید برایم همین حس را داشت ؛ بدنبال چالش جدید بودم . تبدیل به یک‌ بازیکن موفق شدن یک چالش بسیار سخت است اما اولویت‌های بیشتری در زندگی وجود دارد. اکنون بچه و زن دارم ؛ جایزه‌های زیادی برده‌ام و وقتی برنده نمی‌شدم احساس می‌کردم که آن ها تصمیم درستی گرفته‌اند. هرکس دیگری که برنده می‌شود مستحق آن است و من هم یکی از بهترین ها در شغلم هستم. اکنون در تاریخ فوتبال قرار گرفته‌ام . "

" هیچ تصادفی در کار نیست که من و مسی هر کدام ۵ بار توپ طلا را برده‌ایم ؛ همیشه ذهنم درگیر موفقیت است. این شغل من است، اما اگر من برنده نشوم پایان دنیا نخواهد بود . هنوز انگیزه دارم تا خودم را بهبود ببخشم و اگر اینگونه نباشد فوتبالم را تمام خواهم کرد. برای من خداحافظی با فوتبال آسان‌ خواهد بود زیرا چیزی را از دست نداده‌ام اما همیشه برای بردن و فوتبال انگیزه دارم "

سال قبل برای من بسیار سخت بود، از نظر مسائل حاشیه‌ای نه کاری (اتهام تجاوز)

" وقتی مردم درباره درستکاری من سوال می‌پرسند برای من زجر آور است زیرا من یک‌خانواده بزرگ دارم، یک شریک، ۴ فرزند، یک پسر ۹ ساله که بسیار باهوش است و همه چیز را متوجه می‌شود. این‌ مسئله در خانه ما بحث شد (اتهام تجاوز) و برای من خیلی سخت بود. همچنین برای خانواده‌ام نیز سخت بود. این یک موضوع است اما من احساس خوبی ندارم که بخواهم در مورد آن صحبت کنم. خوشبختانه اثبات شد که من در این‌مسئله بی گناه بودم. "

" دوستانم و تمام کسانی که من را دوست داشتند می‌دانستند که من بیگناهم ؛ به آن ها افتخار می‌کنم . اگر من اکنون جوان بودم به اندازه ۳ تا ۴ برابر گذشته در بازار ارزش داشتم . می‌خواهم همه چیز را با یوونتوس برنده شوم مخصوصا لیگ قهرمانان . جام جهانی ۲۰۲۲ نیز فوقالعاده خواهد بود "

تا-40-سالگی-بازی-می-کنم
تا ۴۰ سالگی بازی می کنم
زندگی بسیار سلامت و تمریناتی...
مصاحبه-کریستیانو-رونالدو-با-فرانس-فوتبال-قسمت-آخر
مصاحبه کریستیانو رونالدو با فرانس فوتبال قسمت آخر
هرجا که باشم ، برنده ام . خیلیا...
مصاحبه-کریستیانو-رونالدو-با-فرانس-فوتبال-قسمت-سوم
مصاحبه کریستیانو رونالدو با فرانس فوتبال قسمت سوم
استعداد ذاتیه ، بدون استعداد...
مصاحبه-کریستیانو-رونالدو-با-فرانس-فوتبال-قسمت-دوم
مصاحبه کریستیانو رونالدو با فرانس فوتبال قسمت دوم
کریستیانو معتقده که در کنار بازیکنان...