انتخاب سخت دلیخت
انتخاب-سخت-دلیخت

ماتیاس دلیخت باید در میان ۵ باشگاه متقاضی‌اش یک باشگاه را انتخاب کند. بنابر گزارشات، یوونتوس برای به خدمت گرفتن او باید با باشگاه‌های پاریسن ژرمن، بارسلونا، لیورپول و منچستر یونایتد رقابت کند.

این بازیکن ۱۹ ساله که کاپیتان تیم آژاکس در فصل گدشته بود توانست در فصل گدشته با این تیم به نیمه‌ نهایی لیگ قهرمانان راه یابد.

او اکنون مطرح ترین دفاع حال حاضر فوتبال در میان نسل خود است و در آستانه ترک لیگ هلند می‌باشد. او کنار سولسشر مربی منچستر یونایتد یکی از علاقه‌ مندان دلیخت است و معتقد است که او می‌تواند سازماندهی خوبی به ترکیب دفاعی این تیم بدهد. از طرفی دلیخت معتقد است که او تا فینال لیگ ملت‌های اروپا هیچ تصمیمی برای انتخاب تیم جدیدش نخواهد داشت.

گزارشات حاکی از ان است که او و ایجنتش مینو رایولا یکی از ۵ تیم نامبرده را در آینده انتخاب خواهند کرد.

هم تیمی دلیخت فرانکی دیانگ با وجود پیشنهاد‌ از طرف پاریسن ژرمن و منچستر سیتی در ژانویه سال جاری به بارسلونا پیوست که این نیز می‌تواند یکی از دلایل پیوست دلیخت به بارسلونا باشد جایی که هم تیمی و دوست سابق او در آن جا حضور دارد‌.

همچنین بر اساس گزارشات، اتلتیکو مادرید به رقابت بین اینتر میلان و یوونتوس برای جذب الکسیس سانچز پیوسته است. این فوروارد شیلیایی که در ژانویه ۲۰۱۸ از آرسنال به منچستر یونایتد رفت، نتوانست انتظارات را برای شیاطین سرخ برآورده کند. او تنها توانسته است ۵ گل در ۴۵ بازی خود برای شیاطین سرخ به ثمر برساند اما با این وجود گزارشات از اسپانسا نشان می‌دهد که اتلتیکو مادرید با وجود عملکرد ضعیف سانچز حاضر به عقد قرارداد با او است.

از-ژاکا-تا-ربیوت
از ژاکا تا ربیوت
ربیوت از زمان ورود به یوونتوس...
احتمال-تمدید-قرارداد-دیبالا-و-نقش-ژرژ-مندس
احتمال تمدید قرارداد دیبالا و نقش ژرژ مندس
توتواسپرت به نقل از کالچومرکاتو...
مشتری-جدید-مویز-کین
مشتری جدید مویز کین
بر اساس گزارشات ولورهمپتون به...
5-بازیکنی-که-یوونتوس-باید-آن-ها-را-به-خدمت-بگیرد
۵ بازیکنی که یوونتوس باید آن ها را به خدمت بگیرد
تیم در سال گذشته در هافبک و دفاع...