آینده نقل و انتقالات در فصل 2019_2020
آینده-نقل-و-انتقالات-در-فصل-2019_2020

یوونتوس منتظر است ببیند که پوگبا به باشگاه سابقش بر می گردد یا نه ؛ در غیر این صورت برای جذب رابیوت هافبک پاریسن ژرمن اقدام خواهد کرد. یکی از گزینه‌های پیش روی یوونتوس برای تقویت خط هافبک رابیوت است اما یوونتوس هنوز برای جذب او اقدام جدی‌ای انجام نداده است که تنها به خاطر یک دلیل است :

گزارشات نشان می‌دهد پوگبا تمایلی برای ادامه دادن در منچستر یونایتد ندارد و به نظر می‌رسد اگر منچستر نتواند به لیگ قهرمانان در سال بعد راه یابد درخواست خروج خواهد داد.

در حالی که رئال مادرید دست بالا را در امضای قرارداد با او دارد یوونتوس همچنان به بازگشت پوگبا به تورین امیدوار است اما اگر یوونتوس نتواند پوگبا را در تابستان آتی جذب کند برای جذب رابیوت اقدام خواهد کرد. رابیوت قصد دارد تیم پاریسی را ترک کند و هنوز تصمیمی برای انتخاب باشگاه آینده‌اش نگرفته است‌‌ .

در آن سو اما گزارش‌ها حاکی از آن است که اینتر و یوونتوس، مذاکرات درباره‌ی انتقال ایکاردی را در لندن متوقف کردند .

به گزارش کوریه‌ ره تورینو ، اینتر و یوونتوس ، مذاکرات درباره‌ انتقال ایکاردی را متوقف کرده‌اند . مدیر ورزشی اینتر، پیرو آسیلیو، با مدیر ورزشی یوونتوس، فابیو پاراتیچی، در لندن دیدار کردند تا هم درمورد انتقال مهاجم آرژانتینی مذاکره کنند و هم بازی تاتنهام مقابل آژاکس در چارچوب رقابت‌های لیگ‌ قهرمانان که در پایتخت انگلیس برگزار می شد را تماشا کنند .

طبق این گزارش، توافقی برای معاوضه‌ بازیکن وجود نخواهد داشت ؛ حداقل درمورد دیبالا .

بیانکونری آماده است تا برای ایکاردی پول بپردازد؛ بازیکنی که طبق گفته‌ها، ماندنش در اینتر بسیار بعید است. اینتر اعلام کرده است که قیمت این مهاجم ۸۰ میلیون یورو است درحالی که یوونتوس بسیار امیدوار است که این مهاجم پرحاشیه را با ۶۰ میلیون یورو به خدمت بگیرد. ایکاردی در این فصل در تمامی رقابت‌ها ۳۳ بازی برای اینتر انجام داد؛ فصلی که در آن بازوبند کاپیتانی را از دست داد. مهاجم اسبق سمپدوریا در تنها ۳۰۰۰ دقیقه حضور در زمین، ۱۶ گل به ثمر رسانده و ۵ پاس گل داده است .

از-ژاکا-تا-ربیوت
از ژاکا تا ربیوت
ربیوت از زمان ورود به یوونتوس...
احتمال-تمدید-قرارداد-دیبالا-و-نقش-ژرژ-مندس
احتمال تمدید قرارداد دیبالا و نقش ژرژ مندس
توتواسپرت به نقل از کالچومرکاتو...
مشتری-جدید-مویز-کین
مشتری جدید مویز کین
بر اساس گزارشات ولورهمپتون به...
5-بازیکنی-که-یوونتوس-باید-آن-ها-را-به-خدمت-بگیرد
۵ بازیکنی که یوونتوس باید آن ها را به خدمت بگیرد
تیم در سال گذشته در هافبک و دفاع...