آمار یووه تورینو
آمار-یووه-تورینو

یوونتوس در دربی :
در ۲۶ دربی اخیر ، یوونتوس فقط ۱ بازی را به تورینو باخته است. ۱۹ پیروزی سهم یووه و ۶ تساوی نیز برای این دو تیم رقم خورده است.

یووه ، تورینو را بیش از هر تیم دیگری شکست داده :
یوونتوس در سری آ بیشتر از هر تیمی ، تورینو را شکست داده است. یووه ۷۰ بار تورو را شکست داده. این در حالیست که گراناتا در سری آ ، ۳۵ پیروزی مقابل یووه کسب کرده و ۴۳ بازی نیز به تساوی کشیده شده است.

در خانه تورینو :
امشب ، هفتاد و پنجمین بازی دو تیم در خانه تورینو است. در ۷۴ بازی گذشته ، ۳۲ پیروزی سهم یووه ، ۱۹ پیروزی برای یووه و ۲۳ بازی مساوی شده است.

۱۰ دربی آخر در المپیکو تورین :
یوونتوس در ۱۰ بازی آخر در المپیکو ، ۹ پیروزی بدست آورده و ۱ بازی نیز به تساوی کشیده شده است. یووه ۷ بازی نیز موفق به ثبت کلین شیت شده است.

گلزنی مقابل تورینو :
تورینو نتوانسته است در ۱۱ بازی اخیر خانگی مقابل یووه در سری آ کلین شیت کند. آخرین باری که تورو موفق به ثبت کلین شیت شد ، نوامبر ۱۹۹۹ بود که هنوز املیانو موندونچیو [ بازیکن - سرمربی اسبق تورو که درگذشت ] سرمربی تورینو بود!

شرایط تیمی تورینو :
برخلاف اینکه ۱۱ بازی از ۱۶ بازی اخیر خانگی را پیروز شده اند ( ۲ شکست و ۳ تساوی ) با این وجود ، ۲ بازی قبلی خود مساوی شدند. اگر یوونتوس پیروز شود ، اولین بار خواهد بود که تورینو زیر نظر ماتزاری ۳ بازی متوالی را نمیتواند پیروز شود.

بانوی پیر در مسیر :
یوونتوس در ۶ بازی از ۹ بازی اخیر خارج از خانه سری آ نتوانسته پیروزی کسب کند ( ۳ تساوی ، ۳ شکست ). ۳۱ بازی خارج از خانه یووه ۲۵ پیروزی ، ۴ تساوی و ۲ شکست به ثبت رسیده است.

یوونتوس شکست ناپذیر :
در این فصل از فوتبال اروپا ، در میان ۵ لیگ معتبر اروپایی ، تنها تیمی است که تا کنون هیچ شکستی در تمامی رقابت ها نداشته است.

بلوتی در مقابل رونالدو :
آندرآ بلوتی و کریستیانو رونالدو هر دو بهترین گلزنان تیمشان تا به اینجای فصل در سری آ هستند. هر دو پنج گل به ثبت رساندند اما مهاجم پرتغالی ، شوتهای بیشتری زده است. کریس رونالدو ۴۹ شوت و بلوتی ۲۴ شوت به ثبت رساندند.

ساری در مقابل تورینو :
مائوریتزیوساری به عنوان سرمربی هیچگاه مقابل تورینو شکست نخورده است ( ۶ پیروزی ، ۲ تساوی ).

پیروزی-یووه-و-تهدید-لاتزیو
پیروزی یووه و تهدید لاتزیو
زوج دیبالا-هیگواین یاد آور روزهای...
یوونتوس-سردرگم-مغلوب-ناپولی-منظم-شد
یوونتوس سردرگم مغلوب ناپولی منظم شد
راحت بگویم ، از سوت شروع بازی...
صدر-نشینی-با-اختلاف-4-امتیازی-نسبت-به-اینتر
صدر نشینی با اختلاف ۴ امتیازی نسبت به اینتر
نیمه دوم بازی کالیاری و نیمه...
صدر-نشینی-یوونتوس-پس-از-تساوی-اینتر
صدر نشینی یوونتوس پس از تساوی اینتر
ولی با توجه به نمایش نیمه اول...